Sari la conținut

De la capat - Duminica la Dalboka - 10 Apr


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

mai tragem odata? duminica trecuta a iesit necastigator. aprox 600 km, motoare mari va rog, pe sosea cca 140. plecarea tot asa, tot acolo, ora 9:30 , prima parcare pe autostrada a2, cam la 15 km de centura. veniti la 9:15, la :30 valea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat dar am realizat ca pc-ul meu e mult prea slab sa monteze niste filme hd iar youtube nu ma lasa sa urc decat max 1gb :)

Le-am pus pe un ftp. Ti-am dat pm cu adresa.. Daca mai le vrea cineva sa dea un mesaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat dar am realizat ca pc-ul meu e mult prea slab sa monteze niste filme hd iar youtube nu ma lasa sa urc decat max 1gb :)

Le-am pus pe un ftp. Ti-am dat pm cu adresa.. Daca mai le vrea cineva sa dea un mesaj.

 

 

eu am un ap foto nikon, de 12 megapixeli, care filmeaza hd iar cand transfer filmarea pe pc, imaginea se vede cu intreruperi,,,e de la pc ? ca eu vroiam sa merg la magazin sa mi-l schimbe :)

 

mai am un ap foto care are doar 4 megapixeli iar fimarea se vede bine pe pc

 

si ce-i de facut cu pc ul in cazul asta?

 

 

scuze de off topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat dar am realizat ca pc-ul meu e mult prea slab sa monteze niste filme hd iar youtube nu ma lasa sa urc decat max 1gb :)

Le-am pus pe un ftp. Ti-am dat pm cu adresa.. Daca mai le vrea cineva sa dea un mesaj.

 

 

eu am un ap foto nikon, de 12 megapixeli, care filmeaza hd iar cand transfer filmarea pe pc, imaginea se vede cu intreruperi,,,e de la pc ? ca eu vroiam sa merg la magazin sa mi-l schimbe :)

 

mai am un ap foto care are doar 4 megapixeli iar fimarea se vede bine pe pc

 

si ce-i de facut cu pc ul in cazul asta?

 

 

scuze de off topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am un ap foto nikon, de 12 megapixeli, care filmeaza hd iar cand transfer filmarea pe pc, imaginea se vede cu intreruperi,,,e de la pc ? ca eu vroiam sa merg la magazin sa mi-l schimbe :)

 

mai am un ap foto care are doar 4 megapixeli iar fimarea se vede bine pe pc

 

si ce-i de facut cu pc ul in cazul asta?

 

 

scuze de off topic

Nu prea ma pricep nici eu insa... e posibil sa fie de la clasa cardului. La mine cere SDHC clasa min 6. Mai poate fi de la player (codec-uri). Am observat ca se vedeau sacadat cand le deschideam cu media player classic si credeam ca e de la aparat... dar cu windows media player de la windows 7 nu mai sacadeaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tragem odata? duminica trecuta a iesit necastigator. aprox 600 km, motoare mari va rog, pe sosea cca 140. plecarea tot asa, tot acolo, ora 9:30 , prima parcare pe autostrada a2, cam la 15 km de centura. veniti la 9:15, la :30 valea.

Vezi ca si in weekend-ul viitor tragerea la sorti pe probleme de vreme e necastigatoare, plus ca e targul de moto.

Bine, eu nu ma incadrez la "motor mare" asa ca nici nu am incercat sa merg cu voi data trecuta nici nu vrea sa ma angajez tura asta, dar si in tura mea mica pana la Ruse am venit inapoi cu o motocicleta cu 1-2kg mai grea (de la noroi strans pe cizme, genunchiere, motocicleta si lazile de bagaj 3 la numar).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tragem odata? duminica trecuta a iesit necastigator. aprox 600 km, motoare mari va rog, pe sosea cca 140. plecarea tot asa, tot acolo, ora 9:30 , prima parcare pe autostrada a2, cam la 15 km de centura. veniti la 9:15, la :30 valea.

 

 

merem nenea Doru dar nu facem cale intoarsa daca ploua sau e vant o zi buna

post-20188-1302064911_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pompi nu toti suntem viteji ca tine, eu oricum ma supun majoritatii. cand sunt singur circul cum am chef dar circul de placere, daca vreau sa ma chinui aleg altceva. sa speram ca de data asta ne ajuta vremea.

Mesaj completat

ramane la 9:30 plecarea, care mergeti veniti putin mai devreme. vad ca e vreme buna, sper ca maine sa reusim sa ajungem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venim si noi, adica Dans, Manuel KTM si Mihai Varadero, dar ne vedem acolo, s-ar putea sa alegem alt drum, cu iesire pe la Ruse!

Vreme buna!,

DanS

Mesaj completat

merem nenea Doru dar nu facem cale intoarsa daca ploua sau e vant o zi buna

 

sper sa n-ai nevoie de costumul ala rosu, maine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, m-a sunat mihai, vedeti ca drumul nu e grozav prin giurgiu, pe unde mergem noi cica e asfaltat anul trecut, in plus e mai scurt. daca va razganditi suntem unde am stabilit.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, m-a sunat mihai, vedeti ca drumul nu e grozav prin giurgiu, pe unde mergem noi cica e asfaltat anul trecut, in plus e mai scurt. daca va razganditi suntem unde am stabilit.

 

Ok, venim cu voi la ora stabilita; stiu drumul, intradevar s-a asfaltat anul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...