Sari la conținut

Goldwing


violetbiker
 Share

Postări Recomandate

eee, pai cam ai multe stiluri acolo , hotarastete la un stil si baga mare, ca iarna e scurta.

 

 

eu optez pentru a treia poza cu furca triunghiulara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eee, pai cam ai multe stiluri acolo , hotarastete la un stil si baga mare, ca iarna e scurta.

eu optez pentru a treia poza cu furca triunghiulara

absolut de acord, tre sa te hotaresti la ce vrei si baga mare..... nu uita poze. mult nrk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai asta-i problema!Nu vad pedala de la ambreiaj!!!Treaba mi-e clara cind ai schimbatorul pe dreata si-ti ramine ambreiajul la mina stinga.Dar ce faci atunci cind vrei sa opresti la semafor sau la stop atunci cind ai schimbatorul la mina dreapta?Apesi ambreiajul cu piciorul sting,apesi frina spate cu piciorul drept si scoti repede in punctul mort ca sa poti pune picioarele jos?Ce faci cind trebuie sa pui o frina brusca si nu ai timp sa scoti la punctul mort fiindca in clipa in care te-ai oprit trebuie sa pui ambele picioare jos?Suicide-shift-ul construit de Russell Mitchell de la exile era super fiindca avea ambreiajul pe schimbator dar pe asta eu nu-l inteleg.

 

P.S.Mentionez ca nu sunt blond!Poate ar trebui sa ma vopsesc??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai asta-i problema!Nu vad pedala de la ambreiaj!!!Treaba mi-e clara cind ai schimbatorul pe dreata si-ti ramine ambreiajul la mina stinga.Dar ce faci atunci cind vrei sa opresti la semafor sau la stop atunci cind ai schimbatorul la mina dreapta?Apesi ambreiajul cu piciorul sting,apesi frina spate cu piciorul drept si scoti repede in punctul mort ca sa poti pune picioarele jos?Ce faci cind trebuie sa pui o frina brusca si nu ai timp sa scoti la punctul mort fiindca in clipa in care te-ai oprit trebuie sa pui ambele picioare jos?Suicide-shift-ul construit de Russell Mitchell de la exile era super fiindca avea ambreiajul pe schimbator dar pe asta eu nu-l inteleg.

 

P.S.Mentionez ca nu sunt blond!Poate ar trebui sa ma vopsesc??

 

 

are pedala de ambreiaj tot pe stanga....uita-te bine.

cand ai schimbatorul pe dreapta,cel mai probabil ai ambreiaj la mana,pe stanga....

poti avea ambreiaj la picior stanga/schimbator la mana dreapta dar e asa cum zici tu,tre sa te misti repede....

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei...!!!! Pai eu acum m-am uitat mai bine la ciuparu asta...E criminal...Si se poate baga si radiatorul in cadru sa nu mai stea asa in fatza.Fi atent la ansamblu` frana fatza.A renuntat la doua discuri si a pus doua etriere pe unul singur.Ce fain arata.Sa mai zica cineva ca motoarele boxer nu dau bine pe chopper-e...

 

Later edit: Uite inca un Old school...

post-7907-1160758266_thumb.jpg

post-7907-1160760903_thumb.jpg

post-7907-1160760912_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...