Sari la conținut

help!


CATALIN_P
 Share

Postări Recomandate

Unii ar spune ca de la Tunaru nu sunt bune, dar ar spune si restul care sunt mai multi ca sunt bune. deci suni la motorboxer, dai comanda, adresa ta si in 3 zile il ai acasa. Mie mi-a mers perfect.

0721609860

asta era acu 5 luni s-o fi schimbat nu stiu.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva sa-mi spuna de unde pot sa-mi cumpar un carb model k65 de minsk? si cam cat costa unul nou?

eu sunt din timisoara.

10x

:P SAL....Omule daca vrei un carburator ff.bun pentru "MINSK" te sfatuiesc sa-ti cumperi tipul pe nume"PACCO",sunt cele mai bune pt.Minsk.Poti sa te sfatuiesti si cu alti posesori de Minsk. :D SANATATE. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei carburator pentru Simson eu zic ca e cam mic cel de Minsk, mai bine ia-ti unul de Voshod (sunt niste carburatoare destul de bune). Si mai bun ar fii unul de ETZ, e pentru aceeasi capacitate dat e ceva mai scump.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAca esti din TM ai putea sa mergi in piata din Mehala si sa cauti acolo o tanti care aduce piese din Ukraina. are si carburatoare. kostau cam 700.000. Pot sa-ti mai dau detalii (unde sa o gasesti pe aia)daca ma suni 0721777770.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt din tm si am foet in mehala, a gasit-o pe femeie, dar avea niste preturi de m-a speriat. cerea pe un carburator la care nici nu ma lasat sa ma uit 1.600.000. nu stiu daca era pretul doar pt cine intreaba sau chiar atat vroia pe el.nu stiu, pt ca m-am cam enervat pe atitudinea ei fata de cumparator si am plecat.

oricum merci pt informatie.

o sa te sun, sa mai tinem legatura.

salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti din tm cautal pe cornel simsonarul

are un simson galben itreba pe la motociclisti de el sigur te va putea ajuta cu ceva

salut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...