Sari la conținut

Ce facem in acest weekend?


Postări Recomandate

cu gumele rezolv azi-maine daca este nevoie dar asta daca stiu ca ne dam in weekend. si cu cizmele se rezolva, niste speed acolo.

daca nu ne dam in weekend, macar sambata, nu are rost pt ca merg cu astea prin oras.

se pare ca m-a cam muscat microbul, plus ca nu vreau sa-mi ies din forma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate eu nu cred ca ies week-end-ul asta dar pe week-end-ul viitor putem face planuri :D  :D

daca-ti iei gume sa fie de motocross si noi !!!!!

am in fata oferta de la mitas

ce sa iau de la cross ca sunt modele de la c-01-la c-17 ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crossurile se aleg in functie de tipul circuitului, mai pietros, mai pamantos, mai malos, etc. Eu ti-as recomanda ma degraba niste anvelope de enduro, anume de la Mitas E-09

post-7-1082640928_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

documenteaza-te de pe Mitas

Merci Dragos. asta si vroiam sa-mi recomande cineva un model, au am in fata pliantul Mitas, si am vazut respectivele modele.

 

Hai sa va spun bomba:

am desfacut azi carburatorul si surpriza in el intra si iese un furtun cu apa din circuitul de racire, problema este ca acel canal era infundat. nu cumva de acolo se trag toate problemele? eu v-am spus ca se raceste f. bine motorul. mi-a spus cineva ca pe acolo tre sa intre apa putin calduta sa incalzeasca acolo, ori daca la mine nu se intampla asta rezulta o combinare gresita a uleiului benzina etc.

 

ce parere aveti? doar asta sa fi fost problema, (arunca mult ulei pe toba, si da rateuri la plecare).

abea astept sa montez radiatorul maine, sa il umplu si sa fac un test, hihihihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru sambata as zice tot pe undeva pe valea Doftanei, mai ales acum ca incepem sa stim locurile :D

 

Fox si Okesz am inteles ca au alta treaba. Soso, Tigly, Dannym, dati si voi un semn!

 

La auto furtunul ala incalzeste o placa pe care se duce amestecul aer-benzina si eventualele mici picaturi de benzina se evapora, ca sa imbunatateasca amestecul.

La moto, mai ales in 2T, nu stiu.

 

De 1 Mai nu cred ca merg la mare, ca incepe Expoconstruct si am treaba. Poate o zi moto la munte, dar mai vorbim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o propunere pt 1 MAI...daca imi vin piesele m-as baga la o mare dar ceva mai pe langa drumul asfaltat..am inteles ca o putem lua pe la Ostrov catre 2 mai, dar pe niste drumuri de tara..cred ca este super interesant sa mergi pe drumuri de tara pana la mare..luni ma voi interesa exact despre ruta..etc..

eu sper ca sambata sa fiu liber incepand cu ora 12,00 ..

ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...