Sari la conținut

Unu Sau Doua Locuri?


AirDany
 Share

Postări Recomandate

Pai la unele scutere cele de 2 persoane ai shaua mai lunga si putin mai ridicat a de spate fata de locul pilotului...la alea cu 1 persoana este o sha mai scurta si este dintr`o singura bucata adica dreapta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

not so fast :P

 

ma rog...teoretic am prins cum vine treaba...dar....pentru un ochi neexperimentat ca al meu...tot sunt oarecum confuz si nesigur... :D ...ati putea atasa niste poze?...adica..macar 2 poze...un scuter cu 1 loc...si un scuter cu 2 locuri...sa le am alaturi sa vad clar diferenta :D .....daca nu cer prea mult :)

 

de exemplu...asta e cu 2 locuri, nu?

 

 

file_19516_php1xr5dk.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are doua locuri. poti spre exemplu sa te orientrzi si dupa faptul ca are si scarite de pasager (asta spre exemplu are)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, are 2 locuri peugeot-ul din poza... daca avea 1 loc, partea din spate (de la cusatura incolo) nu era deloc... toata saua era la acelasi nivel, nu venea denivelarea aia din mijloc... practic denivelarea aia de pe mijlocul seii face separarea intre locul pilotului si locul pasagerului... pe langa denivelare mai e si lungimea seii... fundul unui om incape pe jumate din saua care e pe acel peugeot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...