Sari la conținut

Honda Cbr 125r 2007


Rony
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am lamurit pe mess ca ala nu este model 07,ci 2006,si asta pentru ca: nu are bot de 07 si in al doilea rand 07-ele nu este disponibil in culoarea repsol :ok:

da ma , daia am pus si linku ...hai te tzuc :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

discutia cu rotile de pe cbr este foarte on-topic si nu are ce cauta la discutii generale

 

ca diferente vizibile ce avem? doar un face-lift la far...big deal, ar fi misto daca botul este interchangeable cu cel de pe modelul vechi, dar nu prea cred ca i-a dus pe ei mintea sa se gandeasca la asta

 

in "teorie" arata misto, mai rau sta la "practica", raman la afirmatia mea ca cbr125-ul zici ca e un cbr mare turtit intre 2 tiruri

 

macar are o pozitie mai confortabila decat pe rs-ul meu, ca vad ca are ghidonul inaltat si rezervorul nu e prea lung.

 

Fratilor!!!!!! Ajutati-ma si pe mine(cei cu cbr).....Vreau sa-mi iau si eu dar vad ca unii spun ca e pitica. Nu vreau sa par ca stau ca pe "magar". Este mica?? THX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am vazut mai multe pareri despre cbr.si la fiecare parere pe care am vazut-o se spune ca daca esti inalt cbr iti va fi putin incomod.acum eu la 1.80,nush cum arat ca nu am avut ocazia sa ma urc pe cbr,daca vreti sa va dati cu parerea as fi foarte multumit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

stie cineva in ce consta limitarea la CBR-urile de 125 din Germania(80km\h) si cat costa delimitarea? Multumesc

A mea scria ca este limitata in anunt dar nu este.

Am observat o chestie pe cadru unde este seria scrie in colt 80km/h la unele de ex la a mea nu scrie.

 

Limitarea cred ca este din cdi.

 

Pana acu` sunt multumit de cbr ,dar tre sa imi vopsesc scaritele deaparat (imi inegresc adidasii)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit in germania pe mobile.de la 2800euro...daca nu e limitate e foarte rentabil sa o iau de acolo. apropo...cat e comisionul celor ce aduc motoare din germania?

 

care e viteza maxima respectiv viteza maxima de croaziera?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...