Sari la conținut

Ce Mi S-a Mai Intamplat Ieri


Stephon
 Share

Postări Recomandate

Eu pana la urma nu inteleg un lucru.Dupa incidentul de marti din aceeasi saptamana mai poti sa mergi cu motocicleta?

 

1) Ziceai ca ala ti-a fracturat clavicula si iti trebuie 14 zile de ingrijiri.

2) Ziceai ca motocicleta dupa ce a cazut era intr-o balta de benzina.

 

:ok: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pana la urma nu inteleg un lucru.Dupa incidentul de marti din aceeasi saptamana mai poti sa mergi cu motocicleta?

 

 

2) Ziceai ca motocicleta dupa ce a cazut era intr-o balta de benzina.

 

:ok: :angry:

 

 

Pai da, ca Banditul lui nu e pe motorina :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donsoara, io i'am fost deschizator de drumuri.

El a vrut sa'mi calce pe urme ( ma refer la trante, nu l'a incasat pumni si picoare pe strazile capitalei :angry: )

atunci .. eu zic sa-l indrumi in continuare . :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ce naspa e cu RATB-u' si cu Metrou'! Plus ca am mai dat si o caruta de bani la taxi!!! Iar de ajuns repede din pinctul A in punctul B...in Bucuresti....fara motoreta nici nu se pune problema :)

 

Stefan...ai inceput???? Macar eu nu ma cred Rossi! :ok:

Dan...lasa-ti motoreta usor pe o parte culcata...sa vezi ce o sa curga din ea! :) Curge benzina din carburatoare :) Iar cu clavicula rupta pe motor...e chiar bine...chiar nu ma mai doare! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ce naspa e cu RATB-u' si cu Metrou'! Plus ca am mai dat si o caruta de bani la taxi!!! Iar de ajuns repede din pinctul A in punctul B...in Bucuresti....fara motoreta nici nu se pune problema :moto:

 

Stefan...ai inceput???? Macar eu nu ma cred Rossi! :)

Dan...lasa-ti motoreta usor pe o parte culcata...sa vezi ce o sa curga din ea! :hug: Curge benzina din carburatoare :moto: Iar cu clavicula rupta pe motor...e chiar bine...chiar nu ma mai doare! :)

 

 

Ba, da'te dracu', te'a facut tactu' pe motoreta ma????? Ai uitat ca acum nici 3 luni tot cu reatebe si metrou te dadeai????

 

 

Repara'ti harbu' (da' sa'l faci sa treaca si de 120 kmh :P ), lipeste'ti dracu' clavicula aia ( cum dracu' o fi rupta cand nu te deranjeaza nu stiu ?!? ) si facem intrecere : plecarea Baneasa aeroport si sosirea Pta Sudului.Care ajunge ultimul e un terci! Adica esti un terci :)

 

 

 

 

 

 

 

Ma, zi mersi ca ai scapat bine, accidente d'astea sa tot ai.

Ne vedem la :ok: carnatule, te pup :angry:

 

 

 

Semnat : micul Rossi

Editat de IraSciBil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba "calvicula" ma doare de ma pis pe mine! Motoreta se refacuse miraculos si mergea destul de tare...150-160 fara sa mai am probleme dup-aia! Mi-am facut rost( de imprumut pana imi vine comanda din germanica) de maneta de frana(multumesc pe aceasta cale lui Thot), kit de distributie....este si ala pe vine, semnalul pe dreapta fata il aveam, mi-am luat acum si cauciuc pe spate!

 

Iar la faza cu accidentele de astea...nu doresc nimanui sa aiba nici macar d-astea! :) Si...carnat esti tu la cap...si nu ma pupa...ca doar tu esti gay! :angry: :ok:

 

 

Semnat: Nemuritorul Stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deschid pe aceasta cale Fundatia "Ajutor pentru Stephon"!

 

Doresc ca toti motociclistii sa doneze bani pentru ajutorarea acestui baiat deoarece il doare clavicula de se pipi pe el si nu are bani de Pampers.

 

Contul este direct la cel ajutat. Sunati la 07XXXXXXXX si veti vb in Stephon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...