Sari la conținut

Rossi "s-a dat" cu Ferrari


Andi
 Share

Postări Recomandate

Fantastic...ce dreaq o manca baiatu asta nu stiu...

 

Despite a couple of spins, unofficial timing suggests Rossi's best lap was just three-seconds slower than world champion Michael Schumacher's record â a very impressive performance on his F1 debut.

:D

10x pt link...marfa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi curios sa vad daca Schumi poate sa scoata pe motor un timp apropiat macar cu 30" de al lui Rossi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schumi n-a acceptat nici challangeul lui McRae de a face ei o mica cursa o data cu masinile de F1 si dupa aia cu cele de raliu', da lu nenea Pishvasser i mean Schumacher, i-a fost frica si n-a acceptat...deci Edji, gandeste-te ce inseamna 300+ pe 2 roti pentru el...pwahahah...pissing his pants :D :D :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schumi n-a acceptat nici challangeul lui McRae de a face ei o mica cursa o data cu masinile de F1 si dupa aia cu cele de raliu', da lu nenea Pishvasser i mean Schumacher, i-a fost frica si n-a acceptat...deci Edji, gandeste-te ce inseamna 300+ pe 2 roti pentru el...pwahahah...pissing his pants :D  :)  :lol:  :lol:

:lol: :D :lol: :P ...........

nici eu nu am nimic cu Schumi, doar ca s-a ales "praful" de spectacolul curselor de F1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diferentza intre moto de GP si caru de F1 e ca moto te da peste cap in timp ce caru face tete-a-queue. Asta inseamna ca motoretishti sunt cu atit mai smecheri. Si eu ma gindeam ca Schumi n-ar fi in stare sa faca mare brinza pe moto. Cit despre spectacolul de la F1...se vede cel mai bine la cronica circotasilor. Stiati ca Huidu&Chicken sunt motoretishti? Huidu are un Duke Monster cred ca 620. M-am intilnit cu Huidu pe pirtie la predeal (il stie un amic d-al meu) si schiaza mistoc.

 

R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu. Dar poate am putea sa ajungem la el sa faca publicitate pt fenomenul moto...si sa bage citeva cuie prin mintile guvernantilor...oricum nu despre asta vorbeam. Daca vrei hai sa facem alt topic pe tema asta, un brainstorming despre cum sa constientizam populatia despre existentza noastra. Mai sunt unii care cred ca moto tre sa mearga pe linga bordura! Stiati?

 

R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vina lui Schumi ca e bun si ca nu se ridica la nivelul lui concurenta, iar de frica sa mearga pe moto nu cred ca e cazul dar la ce bani are si ce viata duce nu cred ca a re rost sa se hazardeze aiurea. Rossi rulz la moto... Schumi rulz la F1.... Collin la WRC... fiecare cu ce a invatat restul... SUK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie tare imi e ca ii vine vreo idee daia nasoala si se muta Valerica la Ferrari !!!!

Ca prea frumos se uita la masina aia, si in afara de asta nu prea mai are cu cine sa se bata la Moto GP !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diferentza intre moto de GP si caru de F1 e ca moto te da peste cap in timp ce caru face tete-a-queue. Asta inseamna ca motoretishti sunt cu atit mai smecheri. Si eu ma gindeam ca Schumi n-ar fi in stare sa faca mare brinza pe moto. Cit despre spectacolul de la F1...se vede cel mai bine la cronica circotasilor. Stiati ca Huidu&Chicken sunt motoretishti? Huidu are un Duke Monster cred ca 620. M-am intilnit cu Huidu pe pirtie la predeal (il stie un amic d-al meu) si schiaza mistoc.

 

R.

:D

post-6-1083537009_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu',ca  il cunosti pe Huidu (ca doar asta vroiai sa spui),esti si tu un fel de vedeta,nu? :D

Apompei, daca l-am vazut pe Ion Iliescu pe strada, asta nu inseamna ca e prieten cu mine.

De fapt stiu eu cum faci tu ca te bagi in seama cu japca cu toata lumea, si ca sa nu te bata cei pe care ii enervezi, ptr. ca in general sunt oameni cu bun simt, iti arata un zambet prefacut si iti intind o mana tremuranda, doar ca sa scape de tine, iar tu ai impresia ca esti prieten la catarama cu ei.

 

Varzo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(il stie un amic d-al meu)

care ,ala cu ochelari,caruia de fapt vroiai sa-i faci poza??ma refer la primu nu al doilea!Si ti-a lasat vreo semnatura cu Tomba pe caciula?? :D :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...