Sari la conținut

Vrea Cineva Schimb?


cosmyn
 Share

Postări Recomandate

salutare...am un scooter kimco de 125 4timpi 13 cai......merge de rupe,,acte tot...nu treb permis si vreau sal dau la schimb cu altceva + diferenta sau bani sau schim pe shimb dac merita....daca va intereseaza ma gasiti pe ms id-cosmynvoicu sau 0727795906 :)

post-13068-1160928149_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...am un scooter kimco de 125 4timpi 13 cai......merge de rupe,,acte tot...nu treb permis si vreau sal dau la schimb cu altceva + diferenta sau bani sau schim pe shimb dac merita....daca va intereseaza ma gasiti pe ms id-cosmynvoicu sau 0727795906 :)

trebuie minim A1 la el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica acuma si la biciclete iti trebuie permis A sau TR ... asta daca sunt mountain bikeuri si au 18 viteze..daca nu , merge si cu A1 ... :ok: :) :angry:

 

ceee ??? asta-i nebunie curata...

 

asta inseamna ca un copil de 7-8 ani care sa da pe bicicleta ii trebuie A1 ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@clipacea tu incalci legea de aia nu iti rebuie permis

care se mai da cu rolele si nu are A io zic sa le vanda.. de acum A1 e pentru caruciorul bunicii de cartofi

Frate adu tu legea aia ca imi trebuie permis si io vin cu o foaie si iti arat ca esti fraierica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu bag mana in foc ca nu o sa se respecte regulile astea,da nici potilisti nu o sa fie intersati ca conducatori de aceste vehicule sa le respecte

 

e mai bine sa nu se respecte... poi ii tampenie curata sa ii restrictionezi unui copil de 10 ani sa se dea cu bicicleta...

astia nu-s normali dak cer permis pt bitza. eventual un curs de invatat semne si prioritati ar mai merge... dar chiar permis :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceee ??? asta-i nebunie curata...

 

asta inseamna ca un copil de 7-8 ani care sa da pe bicicleta ii trebuie A1 ????

u chiar crezi?? cand intram in U.E. poate obliga aia toti parintii care au copii mici si care vor sa-i plimbe in carucior pana invata sa merarga sa faca scoala de soferi pt carucior :angry: :ok: :) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU TOATE CA E MAI RETRO SI NU ARATA CAUN SR SAU UN DNA PAREREA MEA E SA IL PASTREZI DACA ARE PUTINI KM CA E UN SCUTER SUPER DIN PT DE VD AL FIABILITATII. NOI AM AVUT SI AVEM INCA UNUL IN BZ SI CRED CA ARE 18000 DE KM SI MERGE SUPER INCA, ASTA AVAND IN VEDERE CA ACAZUT DE N ORI A TRECUT PRIN N MAINI DE BLANARI SI NICI NU IAU FACUT SHIMBUL DE ULEI LA TIMP SAU SA II PUNA UN ULEI BUN. ARE DEMARAJ BUN SI SA STI CA SE RIDICA PE O ROATA LEJER DE PE LOC. POATE ASA ITI VEI IMPRESIONA PRIETENI PRI FAPTUL CA TE VEI PLIMBA CAND EI VOR REPARA, SI ASTA IN PLIN SEZON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU TOATE CA E MAI RETRO SI NU ARATA CAUN SR SAU UN DNA PAREREA MEA E SA IL PASTREZI DACA ARE PUTINI KM CA E UN SCUTER SUPER DIN PT DE VD AL FIABILITATII. NOI AM AVUT SI AVEM INCA UNUL IN BZ SI CRED CA ARE 18000 DE KM SI MERGE SUPER INCA, ASTA AVAND IN VEDERE CA ACAZUT DE N ORI A TRECUT PRIN N MAINI DE BLANARI SI NICI NU IAU FACUT SHIMBUL DE ULEI LA TIMP SAU SA II PUNA UN ULEI BUN. ARE DEMARAJ BUN SI SA STI CA SE RIDICA PE O ROATA LEJER DE PE LOC. POATE ASA ITI VEI IMPRESIONA PRIETENI PRI FAPTUL CA TE VEI PLIMBA CAND EI VOR REPARA, SI ASTA IN PLIN SEZON

te contrazici sigur.Pe alt topic spuneai ca un scuter ce depasseste 5000 km nu mai e bun si acum 18.000???? :angry: :ok: :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...