Sari la conținut

Baja Susai - 20-22 mai


lupu' shui
 Share

Postări Recomandate

Cu riscul de a vedea si acest eveniment la coada forumului ("alte... servicii"), iata oarece date despre prima etapa de rally-raid de anul acesta:

 

Perioada: 20-22 mai - Constantinii si Elenele vor avea ocazia sa chefuiasca impreuna.

Bivuacul: Predeal

Traseu: pe drumuri forestiere, in bucla - tip baja.

Inscrierile au inceput de ceva vreme, dar mai aveti timp sa va anuntati participarea.

Regulamentul poate fi vazut aici, iar formularul de inscriere aici.

Chiar daca nu v-ati mai dat pina acum la astfel de curse si nu aveti derulator si trip, merita sa incercati. In afara de faptul ca exista clasa separata pentru cei fara echipare rally, peisajele cred ca vor compensa toate "neajunsurile".

 

 

 

P.S.: Onorabilii ingrijitori ai acestui forum vor binevoi, poate, sa nu-mi mai stearga si acest post si, de asemenea, sa readuca topicul scolii de la Craiova in sectiunea aceasta, alaturi de cele ale "Scolii enduro cu Graham Jarvis", "EMD", "Intilniri de week-end" s.a. - care nu sint curse si stau frumusel aci. Nu de alta, dar asa ar fi cu obraz - ori toti, ori...

Editat de lupu' shui
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum o jumatate de ora am terminat de construit primul derulator de roadbook, am schimbat furca la Africana, astept sa imi vina si roata si franele, si daca totul merge bine, ne vedem acolo. Mai astept un raspuns de la cooperativa, sa stiu daca sunt liber sau ma cheama la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum o jumatate de ora am terminat de construit primul derulator de roadbook, am schimbat furca la Africana, astept sa imi vina si roata si franele, si daca totul merge bine, ne vedem acolo. Mai astept un raspuns de la cooperativa, sa stiu daca sunt liber sau ma iau pe mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, nu merge editat formularul de inscriere...

 

Poti modifica in Photoshop, ca si eu am mai facut asta, sau poti trimite pe mail datele. Mi-a zis cineva, la un moment dat, ca exista un programel care te lasa sa modifici pdf-uri, dar nu mai stiu cum se numeste...

Sper ca nu vii cu "Brigada Diverse", ca nu-i Patraulea in forma :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...