Sari la conținut

Cine Aduce Cagiva


dilivio
 Share

Postări Recomandate

caut de cava timp un dealer de Cagiva si nu gasesc.Am fost la United Motors dar se pare ca ei nu mai aduc asa ceva.

Ma intereseaza un Cagiva Raptor 650, nou pe care sa-l iau in leasing.

Ma poate ajuta cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca yamaha fazer;) ............daca asta vezi ca nu gasesti ca sao poti baga pe leasing.......sau ceva firme care aduc de afara..si sa ti o bage pe leasing....:angry: dar o sa iesi ceva mai sscump daca o iei de la vreo firma ...nu importator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Dealer oficial este doar in Ungaria (celmai aproape). Daca esti interesat, trimite un mail la info@motor.axelero.net si o sa vezi ca sint foarte seriosi.

De mentionat ca poti scrie in limba romana iar daca vrei sa-i suni, cere in engleza un vorbitor de romana ptk au si asha ceva ( dl. Tegvu Norand ).

Daca il achitzi, tzi-l livreaza acasa, la usa ta.

deci: www.cagivahun.hu

 

Bafta, buna alegere dar mai bine iei unul de 1000 din Germania, tot nou.

Editat de 17 rosso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dealer oficial este doar in Ungaria (celmai aproape). Daca esti interesat, trimite un mail la info@motor.axelero.net si o sa vezi ca sint foarte seriosi.

De mentionat ca poti scrie in limba romana iar daca vrei sa-i suni, cere in engleza un vorbitor de romana ptk au si asha ceva ( dl. Tegvu Norand ).

Daca il achitzi, tzi-l livreaza acasa, la usa ta.

deci: www.cagivahun.hu

 

Bafta, buna alegere dar mai bine iei unul de 1000 din Germania, tot nou.

 

 

de 1000 nu mai exista nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut de cava timp un dealer de Cagiva si nu gasesc.Am fost la United Motors dar se pare ca ei nu mai aduc asa ceva.

Ma intereseaza un Cagiva Raptor 650, nou pe care sa-l iau in leasing.

Ma poate ajuta cineva?

 

Pana la urma tot nu ti-ai luat motor? Te interesai la un moment dat de un Kawa ER-6f. Daca vrei mai multe informatii despre Raptor 650 iti pot trimite un scan dintr-o revista englezeasca, cu un test/review.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...
Pana la urma tot nu ti-ai luat motor? Te interesai la un moment dat de un Kawa ER-6f. Daca vrei mai multe informatii despre Raptor 650 iti pot trimite un scan dintr-o revista englezeasca, cu un test/review.

 

 

eu am cautat 8 luni la noi in tara degeaba. am gasit doar 2,3 dar erau intr o stare jalnica. am gasit insa in ungaria, chiar pregatite de race track, unrestricted (210km/h , 0-100 in 5.5 flat) , parca acolo oamenii se gandesc altfel la motoare decat la noi, aici unde majoritatea isi bat joc, si o vand dupa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...