Sari la conținut

un mini-tur al europei cu destinatia finala norvegia, dar mai pe ocoli


Nikolaki
 Share

Ai fi interesat sa mergi?  

21 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

veniti domnii mei si cu vesti bune, nu doar cu sperieturi si stiri demoralizante :(( spuneti-mi si mie ca exista pe drum un copac unde cresc bani, ca in drumul meu sunt mai multe benzinarii care alimenteaza gratis, hoteluri care te gazduiesc mocca doar pt ca esti biker :))) minciuni de genul :P

 

 

apropo, pt cei interesati am facut si o harta pt a vedea (in mare) traseul care se va parcurge cu +/- devieri

post-18550-0-66342400-1305756270_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veniti domnii mei si cu vesti bune, nu doar cu sperieturi si stiri demoralizante :(( spuneti-mi si mie ca exista pe drum un copac unde cresc bani, ca in drumul meu sunt mai multe benzinarii care alimenteaza gratis, hoteluri care te gazduiesc mocca doar pt ca esti biker :))) minciuni de genul :P

 

 

apropo, pt cei interesati am facut si o harta pt a vedea (in mare) traseul care se va parcurge cu +/- devieri

post-18550-0-66342400-1305756270_thumb.jpg

 

Vezi daca nu citesti toate posturile atent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veniti domnii mei si cu vesti bune, nu doar cu sperieturi si stiri demoralizante :(( spuneti-mi si mie ca exista pe drum un copac unde cresc bani, ca in drumul meu sunt mai multe benzinarii care alimenteaza gratis, hoteluri care te gazduiesc mocca doar pt ca esti biker :))) minciuni de genul :P

 

 

apropo, pt cei interesati am facut si o harta pt a vedea (in mare) traseul care se va parcurge cu +/- devieri

post-18550-0-66342400-1305756270_thumb.jpg

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=GkdkyWeit4w&feature=related">Nordkap 2009

http://www.youtube.com/watch?v=rAaIgUCEUGw&NR=1">trollsingen part1 BMW R1200RT 2009

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=kvjCXJdsjWs&feature=related">trollsingen part2 BMW R1200RT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi daca nu citesti toate posturile atent...

 

ce zici ca am ratat? postul in care ai spus ca oferi masa casa vin si o vorba buna ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Norvegia e bun hotdog-ul de benzinarie (2 euro si ceva...) bagi maioneza la greu si uiti de foame :)

Casuta la camping e intre 250 si 900 NOK. Cortul intre 100 si 300.

Atentie la neatentie... sa nu te prinda cu viteza in Norvegia. La um moment dat stateau baietii intr-o vale aproape de granita cu Suedia cu pistoale laser indreptate spre ambele parti. Cum apareai pe culmea dealului cu viteza, cum te duceai sa dai cu subsemnatul. Iar o amenda am auzit ca are sanse sa-ti injumatateasca bugetul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja palcerile astea de mii de km trebuiesc planificate pe 4 sapt minim

 

benzina scumpa

viteze mici/legale

 

incep sa ma intreb cat mai merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja palcerile astea de mii de km trebuiesc planificate pe 4 sapt minim

 

benzina scumpa

viteze mici/legale

 

incep sa ma intreb cat mai merita

 

merita...oricat de greu sau scump ar fi, ori cat de complicat sau (aproape) imposibil de realizat pe vremurile astea...MERITA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...