Sari la conținut

ajutor Ebay


el_nynios
 Share

Postări Recomandate

are cineva cont pe ebay.uk si da comenzi de pe respectivul site ? ma poate ajuta cineva sa imi comande o piese de moto e acolo . platesc deranjul sau ofer pese nipru daca e nevoie . daca e cineva dornic sa ma ajute cu o comanda as fi recunoscator . multumesc :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva cont pe ebay.uk si da comenzi de pe respectivul site ? ma poate ajuta cineva sa imi comande o piese de moto e acolo . platesc deranjul sau ofer pese nipru daca e nevoie . daca e cineva dornic sa ma ajute cu o comanda as fi recunoscator . multumesc :moto:

 

ce anume vrei dp ebay?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce anume vrei dp ebay?

un drak de starter clutch" pr gsxr si gisisem vreo cateva pe ebay.uk la preturi bune .

 

si eu am cont si nici nu am mai comandat .

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un drak de starter clutch" pr gsxr si gisisem vreo cateva pe ebay.uk la preturi bune .si eu am cont si nici nu am mai comandat .

 

Daca vinzatorul nu are optiunea plata prin PayPal nu-ti mai bate capul.

Transferul de bani costa de la 20 Euro in sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta nu trimite decat in uk,cauta unul care are la shipping ,,international'' si care iti da shipping quote sa stii cat te costa acasa la tine.

am inteles ms de idee mai insist

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

deci piesa e 16.99 si posta pana la mine 9.99=27 lire plus posta pana in romania zic eu undeva intre 20-30(cred ca are ceva greutate piesa) daca trimiti banii astia la mine in paypal te ajut fara nici un comision.probabil posta pana in ro se poate si mai ieftin dar as vrea sa ti-o trimit cu asig. in czul in care nu ajunge macar sa recuperezi banii..sa nu zici dupaia ca am luat banii si piesa nici urma de ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci piesa e 16.99 si posta pana la mine 9.99=27 lire plus posta pana in romania zic eu undeva intre 20-30(cred ca are ceva greutate piesa) daca trimiti banii astia la mine in paypal te ajut fara nici un comision.probabil posta pana in ro se poate si mai ieftin dar as vrea sa ti-o trimit cu asig. in czul in care nu ajunge macar sa recuperezi banii..sa nu zici dupaia ca am luat banii si piesa nici urma de ea

 

deci undeva la 50 lire tre sa trimit eu la tine .. prin paypal ..

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...