Sari la conținut

Cauciucuri/gume/camere...


alex123
 Share

Postări Recomandate

  • 7 months later...

sal

 

ma intereseaza cauciucuri cu talon alb (white wall tires) - are careva o idee de unde as putea sa cumpar(un sfat)

 

multam

Poti incerca aici http://www.anvelopemoto.eu/ suna si intreaba-i, au si marker alb pentru anvelope http://www.anvelopemoto.eu/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=110&Itemid=1

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Vand si eu daca este cineva interesat, o camera havy duty ( producator Haidenau) pt cauciuc 240/40/18 - 270/30/18 . Deasemeni am de vanzare si protectia dintre spite si camera, tot pt roata de 18"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

am rugamintea sa ma lumineze cineva in legatura cu dot-ul acestui cauciuc eu cred ca e 2011 nu e cam vechi pt unul nou cumparat?multumesc

Da e din 2011.

Nou de aproape 4 ani, mai conteaza si conditiile de depozitare, parerea mea e ca e cam vechi....

Salutari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

vreau sa schimb cauciucul pe fata la VN 800, dar am o dilema: va fi mai manevrabila motocicleta cu 110/90/16 fata de cel recomandat 130/90/16( stiu ca toti vor cauciuc mai lat , dar pe mine ma intereseaza sa fie mai manevrabila in oras), practic diferenta de 2 cm este insesizabila vizual, ca aspect-banuiesc, sau mai concret as vrea sa stiu daca cineva a facut o astfel de schimbare ?

Multumesc celor care-mi vor raspunde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

de unde ai luat cauciucurile? și eu sunt în căutare... și parcă nu aș vrea un cauciuc cu un DOT din 2011.

eu sincer am cautat o anume marca,dimensiune si model in ultima vreme dar e plin internetul de saituri si oferte daca ai timp si rabdare gasesti.bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...