Sari la conținut

o tura prin jurul capitalei


Alex_RTR
 Share

Postări Recomandate

Mda... vremea nu pare prea prietenoasa momentan. Eu una n-as pleca pe furtuna sau vant foarte puternic. Incercam sa amanam plecarea pt mai tarziu daca se mai indreapta vremea? Poate 14:00? Sau daca nu, pt maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am citit topicul si este exact ceea ce caut... pentru duminica se anunta ceva? varianta bucuresti - giurgiu mi-se pare cea mai buna. Daca se stabileste ceva si doriti sa ma primiti in gasca voastra rog sa ma contacteze si pe mine la nr 0760744111 sau marian_buc2004@yahoo.com. O zi frumoasa! Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, plimbarica maine (duminica) in jurul capitalei: Valea Prahovei - Cheia - Valenii de Munte, cruiser-eala, plecare pe la ora 9.

ne incadram la km, sunt pana in 200 km dus, pana in 200 intors :grinbandit:

Mobra se testeaza cel mai bine se serpentine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda,... acum m-am trezit,... imi mananca serviciul tot timpul. sa ne lasati impresii daca si cum a fost. cind programam editia a 2-a ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum o ora am ajuns acasa,a fost frumos.Traseu Bucuresti-Ploiesti-Brasov-Cheia-Valenii de Munte-Ploiesti-Bucuresti.Cateva opriri,pt tigara un suc si sa odihnim salele:D.Una mai lunga in Cheia unde am si mancat...Gabi(Mythos) a ramas in Valenii de Munte cum a si anuntat.Din Valenii de Munte a fost cam plictisitor m-am intors singur,dar am fredonat in casca ”in padurea cu alune”...=))Vremea a fost minunata,traseul la fel,asfalt impecabil.Poate next time ne strangem mai multi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum sa fie - fain, iar editia urmatoare o sa fie si mai fain :)

@NePlace cre' ca te-a gadilat rau manusa dreapta, ca vad ca ai facut vreo 3 sferturi de ora de la Valenii de Munte pana la Bucuresti cu aglomeratia aia :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...