Sari la conținut

Kronstadt Bikers MOTO PARTY IV


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca la cateva mobre aducem si o masina sa care bagajele unde o putem lasa?

 

 

Langa camping in parcarea pensiunii sau la 200 de m. mai sus in parcarea pazita(cu plata).

Editat de JEFF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai este vreo casuta disponibila?

 

 

Mai sunt 5 casute si cateva camere.

 

Mai sunt 5 casute si cateva camere.

 

 

4

Editat de JEFF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, merge careva din Bucuresti pe ruta Pitesti - Valcea - Transalpina - Sibiu - Fagaras - Rasnov? Plecare vineri (9 sep) dimineata la ora 7.

 

ma opresc si eu la o bere (fara alcool) la Rasnov dupa care innoptez in Moeciu ... ma cheama datoria :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata nu am cum ... la pranz trebuie sa fiu in Buc ... atat am bilet de voie :)) In plus vineri cred ca este mai liber decat sambata pe Transalpina :))

 

Vezi ca harta nu arata drumul/ distanta corecta:

Buc - Valcea: 181 km

Valcea - Novaci: 78 km

Novaci - Sebes: 135 km

Sebes - Rasnov: 209 km

 

Total: 603 km eu sper sa ii fac in 9 ore (cu tot cu niste pauze mici) ... dar ca sa fiu sigur ca nu ma prinde noaptea pe drum o sa plec pe la 7 dimineata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi aparea si eu pe acolo, impreuna cu Tweety, incepand de sambata dimineata. Am de dat niste beri unor oameni (am o lista lunga pe coburi) si a cam venit vremea sa imi platesc datoriile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-au rezervat toate casutele si camerele de la pensiunea Valea Cetatii respectiv Hotel Acapulco,inseamna ca vom avea ceva lume :friends:

Pentru cei care au ramas pe dinafara si n-am reusit sa-i mai servesc cu rezervare propun sa mai cautati pe net,e plin Rasnovul de pensiuni,probabil mai au ceva posibilitati de cazare daca nu HAI CU CORTUUUUUUUUUUUUUU :banana: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Jeff: am incercat sa te sun, no luck si ti-am trimis mesaj. Daca renunta cineva la cazare, o vreau eu! Am nevoie de o camera/casuta pt 2 oameni (insetati).

Spor la pregatiri!

 

@Jeff: check your messages, se pare ca s-a rezolvat. Te rog sa-mi confirmi si tu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Jeff: am incercat sa te sun, no luck si ti-am trimis mesaj. Daca renunta cineva la cazare, o vreau eu! Am nevoie de o camera/casuta pt 2 oameni (insetati).

Spor la pregatiri!

 

@Jeff: check your messages, se pare ca s-a rezolvat. Te rog sa-mi confirmi si tu!

o sa verifice, ai rabdare acu alearga cu pregatirile :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa incerc si eu-daca mai are careva o casuta in plus-ma ofer voluntar sa o preiau contra :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu celor spuse mai sus, vreau sa stiu si eu daca este permis focul in incinta camping-ului.. ca deh.. ce face romanul prima data cand ajunge undeva, Face Focul, sa semnalizeze:))) Acum pe bune, e voie.. daca nu, nu-i suparare:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...