Sari la conținut

cum s-a infipt unul cu scuterul intr-un logan


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne

Cica cel mai destept cedeaza cand are de-a face cu tembeli cu mintea odihnita. Drept pentru care ma retrag din aceasta discutie. Pe pista de biciclete cu voi, ca asa va obliga legea ! Si sa nu va uitati vesta reflectorizanta :crack:

Danutz,ti-am spus ceva doua posturi mai sus,tu confirmi ce ti-am zis

 

Nu meriti atentia mea .....acum chiar ti-ai dat arama pe fatza ....esti prea penibil ...."motociclistule" .

 

 

Mesaj privat de la danny120669.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Penibila e ma-ta cand rade ca proasta la poula :crack:

Scuteristule :bounce: As aprecia deosebit daca ti-ai varsa frustrarile pe privat, nu de altceva dar stricam topicul ... Ia sa vedem cat de frumos stii sa injuri ?

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

O faza haioasa ieri,ma duc la o o frizerie pe pe b-dul gloriei 70 in interes de scarbici si sunt luat la injuraturi si amenintari cu bataia de un gras barbos(badrone),din cauza unui coleg care a fost acolo inaintea mea.

Ii raspund omului la amabilitati(asta si mai intaratat)si plec mai departe ca dupa vreo 5min vine dupa mine si imi spune cu telefonu in mana; ba,stii,n-ai fost tu data trecuta

Eu,nu putea-i sa dai intai telefon si sa ma injuri dupa aia?...ti-am spus eu ca esti limitat mai devreme si am batut in bostan ca ne-a jiji

El..ba dute in plm ca am venit sa imi cer scuze

Eu,asa iti ceri tu scuze? spunand ca nu am fost eu si m-ai injurat degeaba

El sa mi-o sugi

Eu,la cat de inteligent esti poti sa ti-o sugi singur,cu mare succes...Si am plecat in injuriile cercopitecului,ca nu a avut tupeu sa isi puna amenintarile in aplicare

 

Asa si cu danutz al nostru...alt suflet neinteles si chinuit de propriile esecuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

a fost banat de Petru Moldovan! in ultima vreme calitatea forumului si a l-userilor e cam scazuta... ar trebui facuta o curatenie...

foarte mare rusine lu nea petru asta. eee cum sa baneze el una din multintelectualele-atotstiutoare ale forumului de aici. prepun un protest pt asta.

 

Eu astept sa-l baneze si pe userul asta,un alt troll de pe acest site... :rose: :rose:

pai cu ce tea deranjat? vb cu un moderator, si ii zici ce tea deranjat si se rezolva. vezi ca se poate da si report respectivului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e de acum vreo 4 zile, nu am avut timp sa postez, si oricum pozele le-a facut colegul meu asistent, in timp ce filmam. oricum stirea nu a intrat, dar poate pt unii dintre voi e interesant, asa, ca fapt divers...nu stiu in ce stare e "pilotul" si ma intreb ce viteza o fi avut. soferul loganului spunea ca mergea incet, in coloana, si spera ca scuteristul are RCA. nu am vrut sa-i distrug sperantele...

 

:ok:

chiar ma intrebam , un acc de scoterist nu vedem si noi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toata ziua buna ziua mor motociclisti, cocalari nimic nici umbra or avea si ei vreun forum special ? :scratch:

iar ok ala era ptr postu lui riderontornadoes

 

nu sunt blonda :angryfire:

G O O S F R A B A !

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...