Sari la conținut

Lansare carte Madalina Avram


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

La rugamintea familiei Madalinei Avram ( Harley X ), DAC MOTORS va invita la lansarea post-mortem a cartii : "Direct si Sincer".

 

Lansarea va avea loc in data de 03.09.2011. La ora 10:00 la mormantul Madalinei va avea loc o slujba religioasa, iar de la ora 11:00 la Restaurantul Nasul si finul, din str. Cimpoierilor, nr 12, sect. 4 (colt cu bd. C-tin Brancoveanu)va avea loc lansarea de carte.

 

post-5919-0-62748800-1314622772_thumb.jpg

 

Pretul unei carti va fi de 10 ron, iar fondurile care se vor strange vor fi donate in scopuri caritabile.

 

 

Cu respect,

DAC MOTORS

 

post-5919-0-22293500-1314622841_thumb.jpgpost-5919-0-00116500-1314622835_thumb.jpg

post-5919-0-56365400-1314622847_thumb.jpgpost-5919-0-48390400-1314622853_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti sa dati si voi m. multe detalii legate de povestea fetei. imi cer scuze dar nu o cunosc. si ma gandeam sa-i trimit pe colegii de la Antena1. asta daca se vrea, bineinteles.

 

/index.php?/topic/497329-accident-mortal-bucuresti/

 

este vb despre MADALINA AVRAM.HARLY X..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@rideron.. ar fi frumos sa mai vedem un reportaj despre madalina si qaz. Nici eu n-am cunoscut-o, dar accidentul ei m-a marcat si niciodata n-o sa uit ziua aia neagra de martie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amanunte de la mama madalinei,dar stiu ca are o intelegere cu ceva firma pt difuzare nu stiu mai mult

 

Daca aflii ceva,te rog posteaza,si eu as dori achizitionarea cartii..nu am putut fi prezent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar vizavi de restaurantul unde a avut loc parastasul de un an Âşi jumătate este un market (MegaImage sau ceva de genul, nu am reținut). cartea poate fi cumpărată de la standul de ziare din magazin. nu Âştiu care, dar îmi imaginez că nu sunt 100 de standuri. Âşi mai poate fi cumpărată Âşi de la un chioÂşc care se află în fața ministerului transporturilor. la fel, nu Âştiu unde este chioÂşcul, dar mă gândesc că se poate afla destul de uÂşor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...