Sari la conținut

Pod Colentina...


bogdancbr
 Share

Postări Recomandate

Accident la coletina spre mec, eram pe partea opusa, am vazut un motor kavasaki,honda,suzuki, vechi, erau 2 ambulante si politia, erau 2 notociclisti acolo si am intrebat daca e ok motociclistul si a zis ca nu stie multe.nu am putut sta nult din pacat.sper sa nu fii patit nimic motoristul.

A postat o prietena pe fb...am trecut si eu pe-acolo avea mana stanga ridicata deci mai respira..iar la 2 min a venit si SMURD'ul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va linistesc, e cel mai bun prieten al me, unu cu o toyota avensis, am impresia, era stationat pe partea dreapta si a vrut sa intoarca pe trecerea de pietoni, a incarcat sa culce motorul, a fost acrosat cu spoileru si s.a tarat motoru vreo 20 m pe bulon. sumt cu el la floreasca, e totul, nici o fractura, doar zgarieturi pe genunchi. Motorul nu are nimic.,ii multumesc celui cu masina din spatele motoristului care l.a protejat si a stat ca martor

Ps era un batranel la volan

 

Cer scuze pt greseli de ortografie dar scriu de pe tel. va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va linistesc, e cel mai bun prieten al me, unu cu o toyota avensis, am impresia, era stationat pe partea dreapta si a vrut sa intoarca pe trecerea de pietoni, a incarcat sa culce motorul, a fost acrosat cu spoileru si s.a tarat motoru vreo 20 m pe bulon. sumt cu el la floreasca, e totul, nici o fractura, doar zgarieturi pe genunchi. Motorul nu are nimic.,ii multumesc celui cu masina din spatele motoristului care l.a protejat si a stat ca martor

Ps era un batranel la volan

 

Cer scuze pt greseli de ortografie dar scriu de pe tel. va multumesc

Bine ca-i O.K. Merci pt. info.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...