Sari la conținut

Cu motoru , la munte ,la mare oriunde


Postări Recomandate

salutare! deschid acest topic pentru a posta care din voi aveti aventurile din sezonul acesta cu motocicletele voastre, eventual si ceva poze , sa vedem pe unde s-au plimbat colegii nostrii in aceasta vara :)

 

eu ca si incepator am reusit sa ajung dum aceasta la Cheia , Predeal si Sinaia . Foarte frumos drumul dar mai am de lucrat ceva la curbele foarte stranse!

 

postez cateva poze cu noi si cu "bicicletele noastre" :D eu grasutul boby slabutul :D amun2 pe cate un Honda cbr 600 RR al lui 2003 am meu 2005

:cheers::cheers::cheers::cheer

post-66703-0-14605100-1316464151_thumb.jpg

post-66703-0-88291300-1316464197_thumb.jpg

post-66703-0-94336200-1316464211_thumb.jpg

post-66703-0-63234500-1316464222_thumb.jpg

post-66703-0-15448900-1316464246_thumb.jpg

post-66703-0-16077600-1316464272_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Din ciclul noi insiva.

 

Si de de o fi postat la Intalniri Moto? s-au intalnit doua Cebereuri erer?

 

Un laik si de la mn......

 

E mai degraba voi insine daca ne uitam in detaliu...

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nu vad de ce a mai facut un topic pe care cere sa se puna si altii POZE (daca erau doar ale lui personale era in regula), dar sunt atitea facute deja printre care si cel frumos denumit: FRUMOASA ROMANIE (care de alftfel este la categoria corecta / poze din calatoriile pe 2 roti).

 

Oare chiar toti romanii vor sa fie mai importanti decit celalalt si sa aiba topicul lui ...

Pe mine chiar ma lasa rece , dar e pacat sa ne imprastiem pe o carutza de topicuri ...

 

Parerea mea ... :disappointed:

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva :) pe buna chiar imi pare rau , ok nu sunt foarte familiarizat cu site in sine si probabil dasta am gresit deschizand un nou topic :) va doresc numai bine :)

 

tati postez tarziu pe topicul tau, is curios cat de incepator esti? cum de ai ales rr-u? cum s-a intins rru la drum? pune si tu mai multe poze, comentarii, impresii ..

ai un like de la mn :bounce:

 

 

salut! scuze de intarziere , in iunie fac 1 an de cand am permis , iar in august 1 an de cand am RR, l-am ales l-am ales din pasiunea pt supersport , la drum este o motocicleta pe care sa te poti baza atunci cand ai gresit si te-ai bagat aiurea in depasire , o inferioara si s-a dus :D , este cam obositoare fiind supersport , la intoarcere a trebuie sa ma opresc un pik in Baneasa ca ma dureau picoarele foarte tare , sunt foarte multumit de ea sta foarte bine in curbe , accelerare frane , este un motor bland pana la 8000 de ture , dupa :)e altceva ,nu am avut evenmente pana acum si sper sa nu am , poate pt faptul ca sunt oarecum cumpatat at cand sunt pe ea,Numai bne

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...