Sari la conținut

MICA IESIRE DE DUMINICA


Postări Recomandate

Salut !!

Am sa bag banii si in echipamente dar la iarna , pana atunci ma descurc cum pot desi realizez riscurile .

 

 

NUMAI BINE , NOROI DIN PLIN SI MS PENTRU COM :friends:

 

ia un motor mai mic ca din primu filmulet vad ca te munceste bine de tot :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!

Acum la 60 de KG ale mele ce ai vrea???:bounce: Pe asta nu las schimba pt nimic in lume , eventual sa mai iau inca unu mai usor , cel mai tare imi place ca are cuplu mare .Sa vezi ce senzatie faina e cand vine tipu care a facut video ( cameremanu) cu ATV LINHAI in blana totala si io ma duc cu a 4-a la relantiu :banana: e o senzatie super tare :lol:.

 

 

Acum in alta ordine de idei ma descurc cu el asa cum este si imi place foarte mult .

 

 

NUMAI BINE , NOROI DIN PLIN SI MS PENTRU COM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

am si eu cv poze cu o mica iesire de dumineca:P : durata 9 ore , 150 km , traseu noroi, piatra...piatra Craivei, cheiile Galzii, lacu Iezer , lunca Metes, Magulici!

 

am si eu cv poze cu o mica iesire de dumineca:P : durata 9 ore , 150 km , traseu noroi, piatra...piatra Craivei, cheiile Galzii, lacu Iezer , lunca Metes, Magulici!

si video :P http://www.youtube.com/watch?v=VT3xILmUiAs

post-7368-0-47153500-1320706113_thumb.jpg

post-7368-0-99100000-1320706210_thumb.jpg

post-7368-0-87478100-1320706264_thumb.jpg

post-7368-0-11760400-1320706342_thumb.jpg

post-7368-0-39571000-1320706424_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar eram curios cum arata motorul cu atat de mult cuplu, incat urca peste tot :burnout:

Dar niste cauciucuri cramponate cand iti iei? Ca alea de le ai, ori sunt stradale, ori s-au tocit de-a lungul timpului pana au auns la profil de strada.

 

Salut!!

Daca te referi la motorul meu in prezent are cauciucuri cramponate( alea au fost doar la inceput) si motorul asta chear urca peste tot :)) acum cu noua roata a inceput sa sara pe o roata ca o caprioara:))

 

 

NUMAI BINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sfat: trenning si ''adidasi'' ( running shoes) e pt. sala de sport, nu pt endureala unde ai mari sanse ca scarita sa-ti rascheteze juma' de tibie , sau doamne' feri, mult mai rau.

In rest, keep practice ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...