Sari la conținut

DNEPR MT 11 , 990 EURO


lidi_moto
 Share

Postări Recomandate

AN 1992,650 cc,34 cai,set motor nou,in rodaj,functioneaza f. bine.acte ok,fara ITP,abia am terminat-o.nu e pe numele meu,proprietarul imi este prieten.cine o cumpara va face un drum la RAR pt. identificare,asa ca ITP-ul il platesc eu.tel:0762679952 (imi trebuies bani pt.alte panarame)din ciclul de emisiuni ""FIARELE E VIATA MEA""

post-66271-0-71222900-1318350445_thumb.jpg

post-66271-0-37816600-1318350464_thumb.jpg

post-66271-0-23199000-1318350484_thumb.jpg

post-66271-0-99499200-1318350495_thumb.jpg

post-66271-0-42690500-1318350507_thumb.jpg

post-66271-0-40244600-1318350521_thumb.jpg

post-66271-0-87171900-1318350533_thumb.jpg

post-66271-0-72806200-1318350549_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un pret?

 

 

 

AN 1992,650 cc,34 cai,set motor nou,in rodaj,functioneaza f. bine.acte ok,fara ITP,abia am terminat-o.nu e pe numele meu,proprietarul imi este prieten.cine o cumpara va face un drum la RAR pt. identificare,asa ca ITP-ul il platesc eu.tel:0762679952 (imi trebuies bani pt.alte panarame)din ciclul de emisiuni ""FIARELE E VIATA MEA""

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

990 euro, scrie in titlu.

990????

 

Sweet dreams!

bai daca ai de gand sa-ti exprimi priceperea si pe Coltul Comunistelor astept sa-ti vinzi orezaria sa-ti scriu sweet dreams la cei 500 Euro pe care-i merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

990 euro, scrie in titlu.

990????

 

Sweet dreams!

Bai Alex! Pe undeva prin Caragiale se zicea asa: "Amice, eÂşti... idiot!" 3 posturi de-ale tale de ieri am citit, unul mai c.retin ca altul. Ce ai fumat nene? M-am abtinut pe topicul lui Binoceleste sau cum il cheama, dar te-am prins si aici.

 

Moto frumoasa, cam scoate un pic ochii verdele ala, un negru lucios sa fi fost in contrast cu negrul mat ar fi fost mai potrivit poate :grinbandit: Spor la vanzare, bine ca mai exista si oameni care au grija si de vechituri, eu unul le apreciez, au parca un pic de suflet.

Editat de banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos negrul dar verdele ala e tiganie curata :rusinica: si strica total aspectul . Daca o faceai pentru tine trebuia sa ti se respecte gustul dar sa o faci pentru vinzare in halu asta :scratch: nu ai avut de loc inspiratie . Oricum bafta la vinzare si sa nu pui la suflet unele remarci chiar daca nu i-ti plac , poate asa pe viitor vei gindi si din punctul de vedere al altora si sa sti ca poate fi spre folosul tau . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos negrul dar verdele ala e tiganie curata :rusinica: si strica total aspectul . Daca o faceai pentru tine trebuia sa ti se respecte gustul dar sa o faci pentru vinzare in halu asta :scratch: nu ai avut de loc inspiratie . Oricum bafta la vinzare si sa nu pui la suflet unele remarci chiar daca nu i-ti plac , poate asa pe viitor vei gindi si din punctul de vedere al altora si sa sti ca poate fi spre folosul tau . :cheers:

am facut-o pentru mine.dar intre timp au intervenit alti factori ce m-au determinat sa pun de vanzare motocicleta.multumesc pentru aprecieri,dar si pt. unele critici .in ochii mei,motocicleta a iesit "mai altfel".si bufnita zice ca puii ei is cei mai frumosi.asta am vrut sa iasa mai spre"summer party",ca sa folosesc o vorba din popor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut-o pentru mine.dar intre timp au intervenit alti factori ce m-au determinat sa pun de vanzare motocicleta.multumesc pentru aprecieri,dar si pt. unele critici .in ochii mei,motocicleta a iesit "mai altfel".si bufnita zice ca puii ei is cei mai frumosi.asta am vrut sa iasa mai spre"summer party",ca sa folosesc o vorba din popor

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai daca ai de gand sa-ti exprimi priceperea si pe Coltul Comunistelor astept sa-ti vinzi orezaria sa-ti scriu sweet dreams la cei 500 Euro pe care-i merita

Nu ma pricep la comuniste, dar in cazul de fata asta e parerea mea de cumparator, aia doi centi ai mei...

 

Bai Alex! Pe undeva prin Caragiale se zicea asa: "Amice, eÂşti... idiot!" 3 posturi de-ale tale de ieri am citit, unul mai c.retin ca altul. Ce ai fumat nene? M-am abtinut pe topicul lui Binoceleste sau cum il cheama, dar te-am prins si aici.

 

Si eu am aceeasi parere despre tine, un (cuvant urat) jumate cu posturi pe masura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spor la vanzare Lidi, imi place cum a iesit. Pacat ca nu-s pasionat de comuniste :), te scapam de ea

pacat ca nu esti pasionat.daca te vad aia in Canada pe ea,ai un + .parca-i si aud(ii aud in franceza,dar traduc):cumetre,esti de-al nostru,care v-a sa zica(quesq il ya,je suis tres mal a la tete) sau cam asa ceva.mai pe romaneste:chisca frana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Lidi, bafta la vinzare. Ca e verde brotac cu negru mat, asta e. E tare contrastul. Cit despre Alex-en...ptr. mine are un statut aparte. Acum trei veri in urma am "batut" impreuna drumul de la Magura- Buzau pina la intrunirea de la Bacau, bineinteles fiecare cu motorul lui. Asa ca...nu se stie de unde sare clientul lui Lidi. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cit despre Alex-en...ptr. mine are un statut aparte. Acum trei veri in urma am "batut" impreuna drumul de la Magura- Buzau pina la intrunirea de la Bacau, bineinteles fiecare cu motorul lui. daca n-ai uitat o calatorie de acum 3 ani,inseamna caa fost frumos,ca fiecare iesire cu motoru' si mai ales cand ai colegi valabili. Asa ca...nu se stie de unde sare clientul lui Lidi. Numai bine.pai sa sara clientul,dar nu in fata atasului,ca tabla ruseasca e haraso zdarovaia (Doamne-fereste)

 

pai sa sara clientul,dar nu in fata atasului,ca e tabla ruseasca si e haraso zdarovaia(Doamne-fereste)

 

valabil.astept oferte.cu timiditatea nu faci nimic in ziua de azi.fii cu tupeu.suna la tel:0762679952 si nepra poate fi a ta....apasa,apasa..apasaaaa

 

grup complet de MT 16 cu bascula,cadru atas,gup atas,cardan,300euro.motocicleta MT 11+ce-am enumerat acum,1000euro.tel:0762679952

post-66271-0-26833100-1319215493_thumb.jpg

post-66271-0-35157600-1319215504_thumb.jpg

post-66271-0-64099700-1319215515_thumb.jpg

post-66271-0-38447000-1319215528_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ofer 320 euro asa cum am vb la tel + o bere, pt grup + cadru atas.

bafta :cheers:

ok,vorba-i vorba.motocicleta e inca de vanzare.scad din pret 50 euro pt.ITP

 

valabil,motocicleta si grupul mt16

 

ok,vorba-i vorba

grupul de MT 16 s-a vandut.dar nu lui burg man.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AN 1992,650 cc,34 cai,set motor nou,in rodaj,functioneaza f. bine.acte ok,fara ITP,abia am terminat-o.nu e pe numele meu,proprietarul imi este prieten.cine o cumpara va face un drum la RAR pt. identificare,asa ca ITP-ul il platesc eu.tel:0762679952 (imi trebuies bani pt.alte panarame)din ciclul de emisiuni ""FIARELE E VIATA MEA""

Mai Lidi daca nici la pretul de 700 e nu se vinde eu zic sa o pastrezi ca in scurt timp o sa se caute niprele cum se cauta AWO. Ai rabdare prietene. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

am rabdare,Edi.chestia e ca am alte idei.scad 50 euro pt.ITP si Identificare.deci =650 euro.motocicleta se da cu toba si coatele originale.mai e si o sea originala

 

de astazi motocicleta are ITP pana pe 30 noiembrie 2013 si IDENTIFICARE valabila pana pe 30 ianuarie 2012.pretul este 700 euro.tel:0762679952

 

valabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...