Sari la conținut

Cine Merge Cu Comunista Zi De Zi?


B.B.
 Share

Postări Recomandate

Cu toate ca ne iubim toti comunistele (nu am vazut pe unu care a postat aici sa fi zis contrariul), se pare ca majoritatea ravnim la o japoneza buna. Nu ma intelegeti gresit, chiar imi iubesc Nipra si daca se va putea, o sa o pastrez. Si toti care au avut comuniste isi amintesc cu drag de ele (aseara Joe Black m-a rugat sa ii dau si lui un pic Nipra mea, ca ii era dor de a lui) si am vazut cativa care ar fi dorit sa le pastreze. Ce mai, cu ele am invatat multe si ne-au iertat multe (eu mai am de invatat f multe, avand in vedere ca sunt la inceput, dar nu ma sperii de nimic. Doar maica-mea ma balacareste cand imi vede blugii imbacsiti de ulei de la simeringul de transmisie. Mama, stai linistita, azi am luat alt simering si maine il montez cu tata, sa nu ma mai injuri :hug: Yeah, right, de parca maica-mea ar citi forumul, gizas...)

Asfalt uscat si sa ne tina vremea buna cat mai mult, ca sa nu mai apucam sa le bagam la iernat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca ne iubim toti comunistele (nu am vazut pe unu care a postat aici sa fi zis contrariul), se pare ca majoritatea ravnim la o japoneza buna. Nu ma intelegeti gresit, chiar imi iubesc Nipra si daca se va putea, o sa o pastrez. Si toti care au avut comuniste isi amintesc cu drag de ele (aseara Joe Black m-a rugat sa ii dau si lui un pic Nipra mea, ca ii era dor de a lui) si am vazut cativa care ar fi dorit sa le pastreze. Ce mai, cu ele am invatat multe si ne-au iertat multe (eu mai am de invatat f multe, avand in vedere ca sunt la inceput, dar nu ma sperii de nimic. Doar maica-mea ma balacareste cand imi vede blugii imbacsiti de ulei de la simeringul de transmisie. Mama, stai linistita, azi am luat alt simering si maine il montez cu tata, sa nu ma mai injuri :hug: Yeah, right, de parca maica-mea ar citi forumul, gizas...)

Asfalt uscat si sa ne tina vremea buna cat mai mult, ca sa nu mai apucam sa le bagam la iernat.

 

adevarat graiesti....uleiul pana la coate, munca de dim pana seara si apoi iar pana dimineata, dar o faci si uite rezultatu...mergem zilnic cu ele...si in plus, stai cu mana in ea, dar e placerea de a invata....asadar, traiasca comunistele...oricum, si daca maine imi iau japo de 1000 la munca fara minimobra nu ma duc :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul folosesc Minskul zi de zi. Nu ma duc nicaieri fara el. N-am mai mers cu maxi taxi de nici nu mai stiu ce trasee sunt.

In prezent ma duc cu el evridei la munca si in weekend pe la galati sau la pescuit.

 

Vreau sa vad cine mai face ca mine.

Postati aici. Sa va vad motociclistilor! (Am fost la Bucuresti de 4 ori in ultimele 3 saptamani si am vazut 4!!!!!!! motociclete si restul numai scutere, dintre care nici o comunista!!!!) Unde sunt motociclistii domne'?? Ca pe forum multi viteji s-arata!

 

la wc am comandat usa m :hug: ai mare ca sa intre si iubita mea :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca ne iubim toti comunistele (nu am vazut pe unu care a postat aici sa fi zis contrariul), se pare ca majoritatea ravnim la o japoneza buna. Nu ma intelegeti gresit, chiar imi iubesc Nipra si daca se va putea, o sa o pastrez. Si toti care au avut comuniste isi amintesc cu drag de ele (aseara Joe Black m-a rugat sa ii dau si lui un pic Nipra mea, ca ii era dor de a lui) si am vazut cativa care ar fi dorit sa le pastreze. Ce mai, cu ele am invatat multe si ne-au iertat multe (eu mai am de invatat f multe, avand in vedere ca sunt la inceput, dar nu ma sperii de nimic. Doar maica-mea ma balacareste cand imi vede blugii imbacsiti de ulei de la simeringul de transmisie. Mama, stai linistita, azi am luat alt simering si maine il montez cu tata, sa nu ma mai injuri :hug: Yeah, right, de parca maica-mea ar citi forumul, gizas...)

Asfalt uscat si sa ne tina vremea buna cat mai mult, ca sa nu mai apucam sa le bagam la iernat.

 

pai, nepra lui JOE BLACK este a mea acum...

desi vb cu el saptamanal aproape, ii multumesc si pe aceasta cale ca mi-a dat

o nepra buna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@madcox: stiu. Am urmarit atunci topicul cu vanzarea motocicletei lui Joe Black. Chiar atunci cand mi-am luat eu Nipra erau 3 "candidate", una fiind a lui, dar din diverse motive, inclusiv pretul, nu am optat ptr a lui. Se pare ca am avut si eu noroc de o Nipra foarte buna :hug: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@madcox: stiu. Am urmarit atunci topicul cu vanzarea motocicletei lui Joe Black. Chiar atunci cand mi-am luat eu Nipra erau 3 "candidate", una fiind a lui, dar din diverse motive, inclusiv pretul, nu am optat ptr a lui. Se pare ca am avut si eu noroc de o Nipra foarte buna :hug: :(

 

 

pai de ce zici asa? ca n-a fost scumpa deloc.daca nu faceam astia 5000 de km fara

probleme, ma ofticam. io am luat-o in 460 euro.

 

am vazut ce preturi cer unii pe nu stiu ce aratare de nepra...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: :( :P :crack: :crack: :crack: :blink:

Va anunt cu tristete in suflet (sincer) ca Minskul meu s-a vandut astazi. Imi pare rau, dar asta-i viata, mergem inainte. De maine voi intra in posesia unui frumusel Suzuki DR600 Dakar. Sper sa-mi placa la fel de mult ca Minskul. Asta e:

 

post-7046-1162142066_thumb.jpg

:what: :lol: :lol: :lol: :lol: ;) ;) .....................................vrrrruuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmm!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...