Sari la conținut

600rr sau sau 636?


klaus88
 Share

Postări Recomandate

  • 1 year later...

eu am mers si pe honda si pe kawa. kawa trage si in ture joase si in ture inalte ceea ce e un avantaj.daca cumva ai schimbat din greseala o treapta in sus prea devreme sau in jos din greseala, nu iti faci probleme, trage lejer. din experienta personala, la manevrabilitate amandoua merg bine (sunt incepator si poate nu fac diferenta) dar ca si pozitie in sa, kawa imi este mai la inima.dupa un mers de vreo 400 km cu oprire doar in benzinarie, m-am dat jos si nu aveam nimic, fata de honda cand ma opream sa ma intind ca nu mai puteam de spate.la urma urmei, in cadrum sportivelor pozitia cred ca face diferenta, ca la motor sunt cam toate la fel (amanuntele sunt pt profesionisti).eu iti recomand 636, asta o am eu acum, modelul 2005

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

pana la urma ce ai ales 636-le sau rr-ul?

pana la urma am ales un r6 din 2001,atat buget a mai fost.am incheiat al doilea sezon si sunt multumit de ea deocamdata.nu am avut probleme cu ea.am facut doar schimb de ulei,lichid de frana,placute spate,cauciuc spate.daca ma va ajuta dumnezeu si oi reusi sa strang ceva diferenta,as vrea tot un r6,2006 sau mai sus ca an de fabricatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...