Sari la conținut

Sv Constantin si Elena - continuarea


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Sa nu-mi spui ca stii de multa vreme ca Evropa e inchis fara motiv. Si eu merg acolo de 2-3 ani dar e prima data cand am dat cu dintii de o usa inchisa si de un afis ca e inchis fara sa scrie de cand pana cand sau din ce motiv e inchis. Si stirea mea e de acum o luna, si aflata live, nu de prin presa sau de prin alte posturi.

 

Nu inteleg de ce in ultimul timp ai tendinta sa ma ridiculizezi indiferent de ce zic aici pe forumul asta.

 

?!

 

ai pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor,

 

Cum trebuie sa dam un raspuns final la cazare va propun sa renuntam la cina festiva care este nejustificat de scumpa.

Ref la solicitarea unei camere single nu exista varianta asta. Pretul ramane tot 27E/noapte/camera fie ca sunt implicate 1 sau 2 persoane.

 

Deci, fac rezervare pentru 5 camere, 1 de vineri si restul de sambata dimineata.

 

O sa le scriu diseara in jurul orei 20:00 asa ca daca sunt observatii, obiectii etc va rog trimiteti-mi-le pana la respectiva ora.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata la ce ora prefera lumea sa plece?

 

Pentru mine e perfect daca ajung la 5-6 PM in Varna sa mananc bine, apoi sa-mi cumpar o sticla de vin rosu demi-sec si sa stau in piscina pana seara tarziu :rolleyes:

 

domnu', cu tot respectu' dar parca as vrea si o zi de liniste..eu as vrea sa plecam cat mia de dimineata ca daca dumincia ne intoarcem..sa nu stam acolo doar cateva ore

 

dar hai ca ne auzim la un tel pe maine sa vedem cum ne impartim si cum plecam ( zi asta ca se pare ca suntem cam "eterogeni ":)

ai loc si de o bicla ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu', cu tot respectu' dar parca as vrea si o zi de liniste..eu as vrea sa plecam cat mia de dimineata ca daca dumincia ne intoarcem..sa nu stam acolo doar cateva ore

 

dar hai ca ne auzim la un tel pe maine sa vedem cum ne impartim si cum plecam ( zi asta ca se pare ca suntem cam "eterogeni ":)

ai loc si de o bicla ?

 

Pana la urma cati suntem? Unde ne grupam? La ce ora?

 

PS. asta mai lipsea bicla, role nu-ti luai si tu :) erau mai practice, si chiar era misto locul pentru ele: mult asfalt, trafic redus, peisaj frumos (asta imi da de gandit poate in viitor imi iau role :grinbandit:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bicle ? A zis cineva bicle ? :wink: Nu bagam 3 bicle intr-o masina, Foxule, sa ne plimbam pe acolo ? :moto: Hai ca noi tocmai am fost acu 2 saptamani in Brasov cu biclele pe tren si tare simpatic a fost. Si aia 10 km pana la mancare o sa fie o placere pe 2 roti mai subtirele, cu tot cu berile/vinul de la bord.

Editat de FanFane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bicle ? A zis cineva bicle ? :wink: Nu bagam 3 bicle intr-o masina, Foxule, sa ne plimbam pe acolo ? :moto: Hai ca noi tocmai am fost acu 2 saptamani in Brasov cu biclele pe tren si tare simpatic a fost. Si aia 10 km pana la mancare o sa fie o placere pe 2 roti mai subtirele, cu tot cu berile/vinul de la bord.

 

eu tocmai ce mi am "produs-o". deci ..daca e loc, de ce nu

dar cehestia e ca suntem nelamuriti cu organizarea in sensul ca nu vad cum ar incapea biclele alea intr o masina iar sa mearga unul sa plateasca singur druml si noi ca florile i nmasina..iar numerge

hai ca vedem pe seara

eu mi as lua o ca am un chef sa ma daaau pe plaja cu cuta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ideea e asa: 3 bicle se inghesuie intr-o masina cu bancheta lasata (portbagaj plus locurile din spate). Deci in masina aia vin 2 oameni, restul in alte masini. Si costurile suplimentare pe benzina le impartim noi, astia biciclistii, ca probabil ar veni o masina in plus decat daca nu am fi cu biclele. Cum suna ? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ideea e asa: 3 bicle se inghesuie intr-o masina cu bancheta lasata (portbagaj plus locurile din spate). Deci in masina aia vin 2 oameni, restul in alte masini. Si costurile suplimentare pe benzina le impartim noi, astia biciclistii, ca probabil ar veni o masina in plus decat daca nu am fi cu biclele. Cum suna ? :rolleyes:

 

tinand cont ca unii pleaca de vineri :) si ca altii n au masina mare ( nu incape nci macar una..) e cam strans..

lasa ma sa vad ce pot aranja

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont ca unii pleaca de vineri :) si ca altii n au masina mare ( nu incape nci macar una..) e cam strans..

lasa ma sa vad ce pot aranja

 

Una incape cam in orice portbagaj. Doar ca iti trebe si putina tehnica si sa dai una sau ambele roti jos. Ideea de baza e sa fie o masina la care se lasa jos bancheta din spate. Daca nu exista asa ceva, nu avem cum sa luam 3 bicle.

 

Oricum, vad ca pe acolo o sa fie cam 5 grade. Poate ar fi mai bine sa fim cuminti si sa stam la caldurica cu vinisorul in brate. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...