Sari la conținut

Capac Scule Pentru Hoinar


18dany
 Share

Postări Recomandate

Daca are cineva sau stie unde pot gasii un capac pt scule,i-as fi recunoscator. Va dati seama ca fara scule la mine nu prea am curaj sa plec asa ca de vro 3 saptamani nu prea a vazut drum lung. Si daca tot am deschis topicul asta....m-ar mai interesa si cornul de la ambreaj(ala pe care tii mana:d).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca are cineva sau stie unde pot gasii un capac pt scule,i-as fi recunoscator. Va dati seama ca fara scule la mine nu prea am curaj sa plec asa ca de vro 3 saptamani nu prea a vazut drum lung. Si daca tot am deschis topicul asta....m-ar mai interesa si cornul de la ambreaj(ala pe care tii mana:d).

 

respectele mele ca inca mergi cu hoinaru :( suntem nationalisti, ne luam de mana :P banuiesc ca mere capacul de mobra, nu?am pe cineva care avea una prin pod...sa vb maine cu el :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am terminat dupa aproape un an de mersterit la hoinarul meu si se vad rezultatele. Si eu umblu ce ea dar nu pot pe drumuri publice ca nu am acte la ea.....dar de invatat ii buna.

Si mie imi lipseste capacul de scule...dar imi pun sculele intr-un ghiozdan ca incap mai multe :P ...da sper sa nu am nevoie de ele :crack: o sa bag si poze cu el pe undeva.

 

Nu cred ca se potriveste de pe mobra ca ala ii de tabla si are alta forma

 

Numa bine!!

:hug: :(

Editat de radum90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...