Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

Dar si asa, daca are omul chef, poate sa vina si el cu noi "la serbare", chiar si cu un stick cu poze, ca o sa fie si cu proiectii. O sa anunt din timp unde exact si cand, probabil va fi sambata 7 sau sambata 14 decembrie.

 

Eu pe 14 dec sunt luata de cateva luni, o sa cant la un eveniment privat :(, iar pe 7 sper sa nu fiu de serviciu seara. Daca va fi pe 7, vin sigur daca nu lucrez :)

 

Indiferent de data, va trimit tzuica negresit :)

 

(Sper) sa ne vedem cu bine

Editat de incognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator MosRahao

Daca va fi pe 7, vin sigur daca nu lucrez :)

 

O sa ma straduiesc sa fie pe 7 decembrie - insa nu depinde doar de mine- sper sa fie de acord si stapanul carciumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa ma straduiesc sa fie pe 7 decembrie - insa nu depinde doar de mine- sper sa fie de acord si stapanul carciumii.

 

Esti foarte dragut, dar nu are rost, pentru ca e posibil sa fiu de serviciu. Alege data care va este cel mai la indemana si o sa incerc si eu sa ajung :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Sau poate vineri , pe 6 decembrie ?

 

Dan, sa vedem ce zice si stapanul locului. Spre sfarsitul saptamanii o sa incerc sa fac o programare ferma, cel mai tarziu pe 3 dec as vrea sa fie clare locul, ora si ziua. (Problema, ca si anul trecut, e legata de petrecerile de firma - va trebui sa ne "strecuram" printre programarile lor). In plus, pentru o sambata s-au pronuntat mai multi dintre noi, eu doar incerc sa ma pliez pe dorintele tuturor in ce priveste partea de organizare, sper sa si reusesc...

 

Sa nu uiti poze, cele pe care ni le-ai aratat anul trecut au fost foarte interesante!

 

iupiii

daca vii ne si INcanti.....???

 

Ar fi super !

 

desi prietena noastra Incognito ne INcanta chiar si cand nu canta (ca sa zic ashea, ca am vazut ca tare-ti plac versurile)... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man

avand in vedere ca ne vom vedea seara

adica dupa joburi..aia care au... si incep cum bine spui petrecerile de firma ...poate o bagi si in cursul sapt poate asa e ok pt toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

poate o bagi si in cursul sapt poate asa e ok pt toata lumea

 

pai ma straduiesc sa fie intr-un loc ok si intr-o zi potrivita pentru cat mai multi. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un ultim update, ca sa imi diminuez sansele la batalia apriga pentru ultimul loc :-)

 

Zapada a dat, frig este, timp nu, eu am spus gata pentru anul asta.

 

70047 => 4720km anul acesta, cu vreo 300km mai mult decat anul trecut. Kilometri frumosi, fara probleme de niciun fel, planurile cat de cat implinite.

 

post-16788-0-67222000-1385474962_thumb.jpg

 

@Rares @Taz, daca nu e prea tarziu, da-mi pe PM adresa unde sa trimit piesa, am tot cautat anul asta ceva stralucitor, ca ale mele sunt ba de aluminiu, ba fiare negre, am gasit un tub de amortizor spate partial cromat, arata cat de cat, se poate felia si face ceva din el, poate. Daca nu, ramane pentru constructia de la anul.

Editat de owene
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine cred ca asta va fi poza finala (7856):

 

KLE_km_FS.jpg

 

 

S-au aliniat aiurea planetele in ultima perioada (stricat ansamblu melc-butuc la intoarcerea din concediu, ramas pieton pana pe 7 noiembrie, asigurarea expira azi), asa ca o sa fiu norocos daca voi mai inregistra cativa kilometri in noiembrie-decembrie.

Bafta!

La mine ramane asa. N-am gasit butuc sau roata fata de cumparat, asa ca n-am mai inregistrat nici un metru in plus, chiar daca am mai iesit de cateva ori.

Deci, in concluzie, kilometraj final: 7856. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dus-o si eu duminica la garaj. I-a ajuns o tura pe zapada anul asta. Probabil o sa mai iasa sporadic, cand se mai usuca asfaltul dar momentan ajunge. Cand merg sa iau bateria, o sa fac si eu o poza. In principiu din ce am calculat, am vreo 16200 km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

@Rares @Taz, daca nu e prea tarziu, da-mi pe PM adresa unde sa trimit piesa,

 

Ai PM cu datele omului, Feri.

 

4720km anul acesta, cu vreo 300km mai mult decat anul trecut. Kilometri frumosi, fara probleme de niciun fel, planurile cat de cat implinite.

 

S-a marcat poza, e la locul ei.

 

Totusi, ce as vrea sa comentez: cu aproape 5 mii de km, ca si in anul trecut cand ai facut tot cam asa, mie mi se pare o performanta sa faci atata drum cu o motocicleta comunista in doi timpi, fie ea chiar si un MZ ETZ, isprava pentru care ai intregul meu respect!

 

:peace:

 

 

 

Cand merg sa iau bateria, o sa fac si eu o poza. In principiu din ce am calculat, am vreo 16200 km.

 

Hai cu poza, domnu` Fox Rosu ! :cheers:

 

La mine ramane asa. chiar daca am mai iesit de cateva ori.

 

Da, si eu am mai iesit dar foarte putin, naveta la job. Km tai sunt deci 16.057.

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

festina si doc

bai ....voi vreti sa " suntati" premiiiiiliiii'????

 

alooooooo

Neah, vrem doar sa halim sarmale si sa bem tuica fiarta moka. :P

 

Si zi-i prietenului Tsunami bancul cu evreul care se ruga zilnic la al de sus sa castige la loterie (daca-l stii, binenteles). :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfff...inseamna ca am ceva de evreu in mine ca tot sper si eu sa castig la loto dar nu prea ajung acolo sa joc si eu...smiorc

deci ramane festivitatea pe 6? :)) mi-ati facut pofta de sarmale bestiilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e putinel :) exista si o colectie simpatica de ardei iuti murati, care sa acompanieze sarmalele.

 

Programul meu va fluctua ciudat incepand cu 3 decembrie, insa... nu scapati de sarmale. Daca nu pot eu sa ajung, vi le trimit fierbinti "la pachet" :) Done?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi, nu particip la concurs

INSA avand in vedere ca lupta pe portia de sarmale devine ACERBA iar tuica ...nu ajunge la toata lumea

 

"reclam" si eu 3 sarmale SI o cinzeaca

cu urmatorii parametri

prima poza feb 2013

a doua nov 2013

 

PS ... DECI NU PARTICIP LA CONCURS ..........SA FIE CLAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfff ... 30 000+ km ... ce bine ar fi daca mi-as permite si eu o benzinarie..... nu m-as mai da jos de pe mobra......

 

cu o benzinarie nu te pot ajuta insa daca castig la loto dau un plin la toti motociclistii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...