Sari la conținut

suzuki gsx-r 1000 k5 SAU honda vtr sp1


cmd
 Share

Postări Recomandate

rog pe cei care au mers/merg cu/pe aceste modele sa faca o analiza a lor,o analiza "SWOT" puncte forte/slabe :D,handling,feedback`ul transmis de motocicleta si ce-mi mai puteti spune...

va multumesc

Doamne ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi imi place mai mult sp, la performanta k5 e mult peste fiind an mai recent. motoare diferite. L4 vs V2. peste 150cai vs 135........ eu as miza pe vtr. pare mai rafinata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc,se poate inchide,am facut alegerea deja in favoarea k5`ului-1000!

rog un moderator sa inchida topicul,

multumesc motociclism.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot un K5 iti recomand, asa mai era cineva care spunea ca din punct de vedere al durabilitatii, performantelor, si mai multe aspecte Ducati a fost si va ramane mereu motocicleta care este mereu mai sus fata de o japoneza sau orice altceva, ca o paranteza probabil cel care a spus asta a spus un adevar.

Editat de Becheru_Cristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot un K5 iti recomand, asa mai era cineva care spunea ca din punct de vedere al durabilitatii, performantelor, si mai multe aspecte Ducati a fost si va ramane mereu motocicleta care este mereu mai sus fata de o japoneza sau orice altceva, ca o paranteza probabil cel care a spus asta a spus un adevar.

nu e adevarat asta. cred ca totul consta in cat de bine a fost intretinuta si exploatata anterior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. eu as fi ales sp. am mers mult pe ele si pe gixer. suzi e de schimbat la 2 ani sp la 7-8 daca nu mai mult. categoric nu exista comparatie suzuki e un foc care arde repede cu intensitate mare :))))

 

iar daca dai jos carenele de la sp vei vedea pe motor cine si-a pus amprenta nu colante :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut. eu as fi ales sp. am mers mult pe ele si pe gixer. suzi e de schimbat la 2 ani sp la 7-8 daca nu mai mult. categoric nu exista comparatie suzuki e un foc care arde repede cu intensitate mare :))))

 

iar daca dai jos carenele de la sp vei vedea pe motor cine si-a pus amprenta nu colante :))))

 

 

 

HRC :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...