Sari la conținut

Prima intalnire moto de proportii : Rocker's Garnic 2012


ridenotdie
 Share

Postări Recomandate

Caransebes e la 150 km de Garnic. Cea mai apropiata localitate de Garnic e Moldova Noua, daca veniti pe Clisura Dunarii.

Sa speram ca va fi vremea buna.

 

e fain prin padure , am fost cu un cbr , dar cu enduro sau touring nu e problema, soare sa fie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu se inghesuie lumea pe topicul asta. io as venii dar nu stiu cum se urca cu vitezana ptr ca nu am mai fost. si ce modalitate de cazare este : cort sau camera la cabana,eventual un pretz. a mai intrebat cineva mai sus de drum si nu a primit raspuns. :) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu se inghesuie lumea pe topicul asta. io as venii dar nu stiu cum se urca cu vitezana ptr ca nu am mai fost. si ce modalitate de cazare este : cort sau camera la cabana,eventual un pretz. a mai intrebat cineva mai sus de drum si nu a primit raspuns. :) :cheers:

Cazare la cort gratis, la sateni contra cost ( 30-50 Ron/pers fara/cu masa ). Pana la Moldova Noua drumul este ok. Din Moldova Noua la Garnic (13km), necesita putina atenție. :cheers:

Intrarea la festival e gratuită!

 

Vezi ca a mai fost un topic ceva mai inainte unde s-au scris mai multe.Si daca vrei sa visezi frumos vino la Girnic ,si nu o sa regreti.Cine a mai fost a devenit abonat permanentAproppo domnul Bubache anul trecut am dormit la Pescari anul asta unde se poate dormi?

Salutare!!!!

Pai voi sunteți deja " de-ai casei"!! Cunoasteti toate "secretele"!

;)

Pentru cazare sunati la dl. Primar Tismanariu Nicolae. Contact pe site-ul primăriei. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit numai de bine referitor la intrunirea asta, tare as vrea sa vin si eu cu nevasta, poate mai strang 1,2 prieteni dar pana atunci sa rezolv cu munca.

 

Imi place asta cu intrarea gratis.

 

Poate adera la idee si ceilalti organizatori de intruniri.

 

Vreme buna si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...