Sari la conținut

Camp Rock , Bacau 8-10 iunie


JOker
 Share

Postări Recomandate

Va invitam cu drag la petrecerea de infiintare a 2 cluburi moto in Bacau unde vom celebra alaturi de prietenii nostri obiectul pasiunii noastre : motocicleta .

 

Asadar Bikers Brotherhood Bacau si Moldova Motors Sport Bacau va invita la o petrecere old school

 

Argumentele noastre pentru care ar trebui sa fiti prezenti :

 

 

 

 

-este o petrecere care pune mare accent pe distractie,

 

-o petrecere facuta de motociclisti pentru motociclisti ,

 

-un loc unde poti bea o bere cu prietenii si poti participa direct la distractie

 

-avem concursuri specifice cu premii substantiale multumita sponsorilor nostri

 

-o intrunire pentru prieteni intr-o locatie privata ingradita ideala pentru campat cu cortul, bine protejata de copaci dar si cu poienite scaldate de soare

 

-drumul este asfaltat pana la locatie dar si in incinta, parcare asfaltata pentru motoare,

 

-pentru doritori locatia dispune de tiroliana si piscina

 

-sunt si locuri de cazare la casute , pretul fiind de 50 lei/casuta cu 2 paturi/noapte

 

 

Programul nostru incepe inca de vineri dupa amiaza, cu cateva concursuri de incalzire iar pentru ziua de sambata planuim o parada de aproximativ 10 km prin centrul Bacaului cu scopul precis de constientizare a amplorii fenomenului moto pe drumurile patriei urmata de un maraton de concursuri pe echipe.

 

Serile de 8 si 9 iunie inseamna un regal acustic de concerte folk si rock sustinute de artisti si trupe consacrate atat din tara cat si din strainatate ( Vom reveni cu detalii de indata ce finalizam toate contractele)

 

 

 

 

Va asteptam cu drag !

 

 

 

 

 

pentru detalii nu ezitati sa ne contactati la 0745.133.837.

 

post-1435-0-65857400-1337556696_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa da!. Mereu am ratat intrunirea asta din enspe motive, dar acum nu o mai sar din calendar! Imi spunea un prieten ca la o intrunirea de-a voastra stateau fetele ciorchine pe garduri si implorau bikerii sa le plimbe cu motoretele si pe ele, sarmanele! Am ramas cu imaginea asta in minte, asa ca voi veni acolo ca la pomul laudat! :banana: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa da!. Mereu am ratat intrunirea asta din enspe motive, dar acum nu o mai sar din calendar! Imi spunea un prieten ca la o intrunirea de-a voastra stateau fetele ciorchine pe garduri si implorau bikerii sa le plimbe cu motoretele si pe ele, sarmanele! Am ramas cu imaginea asta in minte, asa ca voi veni acolo ca la pomul laudat! :banana: :friends:

 

stii cum se zice . ... sa nu vii cu sacul :) .

 

 

 

 

trebuie sa mentionez ca noi ( organizatorii acestui eveniment ) nu am avut vre-o contributie la evenimentele anterioare organizate in Bacau dar speram ca am fost elevi silitori si ne-am invatat lectia in cei 10-12 ani de cand ne perindam pe la intrunire in toata tara. cu siguranta nu ii vom putea multumi pe toti dar fiti siguri ca pentru acest eveniment ne-am dat toata silinta .

 

 

 

 

 

va asteptam cu drag ! :moto:

 

 

 

afisam si cateva detalii

 

pret intrare 25 lei de vineri iar cei care vin sambata 15 lei  ;)

post-1435-0-02121000-1337761504_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...