Sari la conținut

Red Bull Romaniacs 2012


aGill
 Share

Postări Recomandate

Mai este putin si incepe… si cum nu a deschis inca nimeni un topic o sa o fac eu…

 

Deschidem bursa pariurilor? :)

 

Dupa proaspatul esec din week-end-ul asta la Erzberg, unde a fost descalificat (pentru al doilea an consecutiv !!), Jarvis cred ca are moralul scazut, dar mare sete de victorie. Despre Letty cam aceleasi cuvinte, pentru ca si el a fost descalificat la Erzberg.

 

Ma bucur ca Jonny Walker s-a hotarat sa participle, pustiul asta (21 ani) este impresionant si cred ca va face o figura frumoasa la Romaniacs, desi poate nu are experienta in genul acesta de raliu. Este insa foarte rapid…

 

Sau credeti ca revine in frunte Birch, ca doar pentru a fi odihnit la Romaniacs nu a participat la Erzberg?

 

Mult success si alor nostri: Mani, Ervin, Paul si Ioan Tara vor fi cu siguranta in top. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva filmari? :cheers:

da, filmari multe dar nu am avut timp de editat :( azi-noapte am dormit doua ore jumate, si abia acum am reusit sa sortez pozele de azi. Filmarile nici nu le-am descarcat din camera inca :(

 

.. revin cu pozele in 20 de minute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, filmari multe dar nu am avut timp de editat :( azi-noapte am dormit doua ore jumate, si abia acum am reusit sa sortez pozele de azi. Filmarile nici nu le-am descarcat din camera inca :(

 

.. revin cu pozele in 20 de minute

 

activ ca de obicei :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu ceva imagini din prima zi, insa habar n-am ce a iesit, n-am avut timp sa le vad. Le las la incarcat acum pe youtube, dar cred ca o sa dureze si nu stau sa verific pt ca trebuie sa plec la Ost Fest :banana:

 

Daca ies ok mai bag apoi si din Day 2.

 

Cred ca vor putea fi vazute aici:

 

Enjoy!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu ceva imagini din prima zi, insa habar n-am ce a iesit, n-am avut timp sa le vad. Le las la incarcat acum pe youtube, dar cred ca o sa dureze si nu stau sa verific pt ca trebuie sa plec la Ost Fest :banana:

 

Daca ies ok mai bag apoi si din Day 2.

 

Cred ca vor putea fi vazute aici:

 

Enjoy!

 

 

 

Super fain!!!! Mai vrem!

:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si Kovacs Ervin Zsolt locul 7!!!!! :cheers:

 

Corect ! Ne-am dus, l-am vazut si ... am avut confirmarea faptului, ca el se afla deja in liga celor mai buni ! Rezultatul de la Erzberg nu a fost o intamplare.

 

Felicitari lui si tuturor care au terminat cursa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POZE Red Bull Romaniacs 2012 / Ziua 4

 

2-red-bull-romaniacs-2012-day-4-174589717.jpg

 

Acum am terminat de editat filmarile facute de Adi Dragan la prolog, urmeaza sa lucrez la Day 1, a filmat mai mult de o ora...

 

Red Bull Romaniacs 2012 PROLOG / HOBBY TEAM

 

Red Bull Romaniacs 2012 PROLOG / HOBBY SINGLE

 

Red Bull Romaniacs 2012 PROLOG / EXPERT TEAM

 

Red Bull Romaniacs 2012 PROLOG / EXPERT SINGLE

 

Red Bull Romaniacs 2012 PROLOG / PRO CLASS

 

Acum am postat filmul facut in prima zi de OffRoad, start in Gura Raului si Finish in Cisnadioara.

 

VIDEO: Red Bull Romaniacs 2012 / Day 1

 

VIDEO: Red Bull Romaniacs 2012 / Day 2

Editat de ovisopa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...