Sari la conținut

CUPA REGIMENT 13


seseseko
 Share

Postări Recomandate

De la cp2 la cp3 pe traseu am facut 3 ore jumate... in trei (eu, un polonez si francois care ne ajuta). asa ca ar fi fost interesat pe drum de la cp 2 la cp3, doar 1 ora de penalizare. acum din fata calculatorului insa, ma simt bine c-am facut acea parte a traseului care a fost pe departe cea mai dificila (zici ca au dat cu ulei pe jos). fain o mai fost!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo organizatorilor,ptr o competitie de nivel,dusa la bun sfarsit.

urmariti cu atentie...

 

cita tehnica !? :banana:

 

Daniel,

 

Daca ai fi participat la acest concurs, la clasa B, ai fi terminat cele 2 zile fara probleme. Au fost 2 coborari de genul celei prezentate in filmulet (scurte, marcate corespunzator si anuntate in fiecare dimineata la briefing). Prologul nu e obligatoriu, dar din cate stiu, toti au participat si se putea face fara probleme in 2 minute (la clasa B unde nu existau bolovani). Diferenta dintre aceasta cursa si prieteneasca de la Monteru din august (am participat la ambele si le-am terminat) e mare. Intreberea mea e urmatoarea: Daca la cursa de la Monteoru ploua toata noaptea dinaintea cursei si ziua in timpul cursei, cati treceau de prima urcare sau cati mai terminau?

 

In rest numa' de bine si respect pentru ceea ce faci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...