Sari la conținut

Maine 23.06.2012 ora 9 Bulgaria


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

pai eu pentru bucla aia vreau sa merg...nu stiu ce sa zic atunci, Dar hai s-o bagam cumva in traseu. E timp si de veliko 2-3 ore..

 

 

 

Daca se mai hotaraste careva sa vina pe ultim moment, ne gasim la 9 in benzinarie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu pentru bucla aia vreau sa merg...nu stiu ce sa zic atunci, Dar hai s-o bagam cumva in traseu. E timp si de veliko 2-3 ore..

 

 

 

Daca se mai hotaraste careva sa vina pe ultim moment, ne gasim la 9 in benzinarie!

Cu ce viteza medie mergeti domnilor :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine plecare spre Bulgaria, iesirea spre Giurgiu, ora 9 la benzinaria Petrom dupa palatele tiganesti pe dreapta, parca in Jilava ii zice.

Traseu: Veliko-Shipka-Kazanlak-Gurkovo-Veliko-Buc.

 

 

Am facut traseul acum 2 saptamani (in 2-3 zile :) ) pentru intrunirea de la Kazanlak.

Frumos traseu, dar vedeti ca aia din Gabrovo si Shipka cred ca au mai nou ceva parteneriat cu Varna, ca drumul intre cele doua arata pe margine (si uneori pana in mijloc) ca o plaja bulgareasca: fara chistoace si fara peturi, curatel, dar plin de nisip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niko,decat sa consumam cate 2-3 l de benzina in plus la suta,mai bine luam o calzonne de-aia magica la pachet,ca nu degeaba si-a pus topcase la busa...in plus avem si pasageri dornii de plimbare,acum avem responsabilitati alea alea:* adriaaaaaan! Stii doar ce te asteapta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut traseul acum 2 saptamani (in 2-3 zile :) ) pentru intrunirea de la Kazanlak.

Frumos traseu, dar vedeti ca aia din Gabrovo si Shipka cred ca au mai nou ceva parteneriat cu Varna, ca drumul intre cele doua arata pe margine (si uneori pana in mijloc) ca o plaja bulgareasca: fara chistoace si fara peturi, curatel, dar plin de nisip.

 

Mersi de info!:cheers:

 

Niko,decat sa consumam cate 2-3 l de benzina in plus la suta,mai bine luam o calzonne de-aia magica la pachet,ca nu degeaba si-a pus topcase la busa...in plus avem si pasageri dornii de plimbare,acum avem responsabilitati alea alea:* adriaaaaaan! Stii doar ce te asteapta...

 

A mea consuma la fel si daca merg mai tare si daca merg mai incet, deci nu se merita sa merg incet!;)

Iar la cat sunt de rotund ar trebui sa-mi iau pizza cu blat de salata!:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut traseul acum 2 saptamani (in 2-3 zile :) ) pentru intrunirea de la Kazanlak.

Frumos traseu, dar vedeti ca aia din Gabrovo si Shipka cred ca au mai nou ceva parteneriat cu Varna, ca drumul intre cele doua arata pe margine (si uneori pana in mijloc) ca o plaja bulgareasca: fara chistoace si fara peturi, curatel, dar plin de nisip.

 

Confirm. Atentie la nisip in curbe!

Distractie placuta si drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca Laur zice de armura d-aia de cavaler, sa faca senzatie la Veliko!:crack: Merge, dar mai spre toamna asa, se incalzesc tablele alea pe tine!:bigstar:

 

 

Eu iau geaca de textil perforat, O SA MURIM DE CALD!:yikes:

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit acasa...(9.00-22.30, asta da tura de-o zi).

 

Textila a fost excelenta pentru vremea asta, dar cu riscurile de rigoare..

 

Mie mi-a placut la nebunie, am facut fix 600 de km de acasa pana acasa.

 

Hai noroc si la mai multe! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...