Sari la conținut

Strategica


pytycu_xpert
 Share

Postări Recomandate

<br class="Apple-interchange-newline">By SuzukiClub ROMANIA

 

Prima noastră ieșire OffRoad pe 2012 are loc pe un traseu incă sălbatic :-) Traseul este accesibil celor care au mașinilor tip Suzuki Ignis 4x4, Suzuki SX4 (mai puțin SEDAN), Suzuki Vitara, Suzuki Samurai, Suzuki JIMNY, Suzuki Grand Vitara ș.a.m.d.

Pentru mai multe detalii accesati pagina topicului

http://goo.gl/8vmhk

 

Eu unu vreau sa ma integrez in grup pe 2 roti. Mai sunt doritori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<br class="Apple-interchange-newline">By SuzukiClub ROMANIA

 

Prima noastră ieșire OffRoad pe 2012 are loc pe un traseu incă sălbatic :-) Traseul este accesibil celor care au mașinilor tip Suzuki Ignis 4x4, Suzuki SX4 (mai puțin SEDAN), Suzuki Vitara, Suzuki Samurai, Suzuki JIMNY, Suzuki Grand Vitara ș.a.m.d.

Pentru mai multe detalii accesati pagina topicului

http://goo.gl/8vmhk

 

Eu unu vreau sa ma integrez in grup pe 2 roti. Mai sunt doritori?

 

Am fost acum doua saptamani, am intrat de pe Transalpina si am coborat la Voineasa. Merita mers :moto:

 

http://www.youtube.com/watch?v=PPOpPKTL5Lw

 

Distractie placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e chiar asa de lejer cum pare in film si-l mai prind si fara noroaie, tare m-as baga si eu. Doar de baltoace si noroaie imi e frica, pt ca n-am incredere in cauciucurile mele de strada si daca ma dezechilibrez, mici sanse sa mai tin vacutza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e chiar asa de lejer cum pare in film si-l mai prind si fara noroaie, tare m-as baga si eu. Doar de baltoace si noroaie imi e frica, pt ca n-am incredere in cauciucurile mele de strada si daca ma dezechilibrez, mici sanse sa mai tin vacutza.

 

Daca e uscat e ok. Eu cu diversion am fost, deci cu cauciucuri de strada, si n-am avut probleme. O singura data l-am scapat, la coborarea in Voineasa care e mult mai abrupta decat pare in film si cu multe pietre.

 

Pentru cei cu 4x4, daca nu coborati la Voineasa ci mergeti mai departe, o sa fie distractie ca e (cel putin era) o bucata de zapada cam e 30m lungime ce acopera aproape in intregime latimea drumul. O roata ar trece pe uscat, cealalta pe zapada inalta de aprox. 30-50cm si in stanga prapastie. :wink: Cu motorul se putea trece lejer.

 

post-50874-0-74536000-1340700549_thumb.jpg

Editat de robert_01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am facut anul trecut de la Brezoi in sus la Transalpina; cere enduro.2 - 3 h.

Si acum 4 zile, de la Sacelu, din Trasalpina o portiune pana in padure.

post-4437-0-88671600-1340790419_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...