Sari la conținut

ACCIDENT BABA NOVAC


steliadis
 Share

Postări Recomandate

In dimineata asta eram in troleu pe straduta care leaga intersectia Baba Novac de b-dul Decebal. In apropiere de intersectia cu Decebal era un motor pe jos, nu am reusit sa vad f bine ce era ca deja erau f multi oameni stransi in jur, cred ca era un naked albastru, si langa era un opel lovit in portiera din partea dreapta. Trag eu concluzia, ca opelul a iesit de pe o straduta din stanga fara sa acorde prioritate motociclistului care cred ca venea dinspre b-dul Decebal. Repet este teoria mea vazand poza de la fata locului. Daca mai are cineva detalii, daca stiti ceva despre motociclist ... totul se intampla in jurul ore 10,30

 

desi nu-l cunosc ii urez sanatate motociclistului, sper sa fie ok.

 

ps - am facut si o schita a accidentului, poate nu cea mai inspirata dar sa va faceti o idee

post-68351-0-71116400-1343117162_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Strada este aceasta http://goo.gl/maps/HdF3 , chiar ultima inainte de intersectia cu Decebal. Am ajuns acum 20 min si nu mai era nimic, dar am vb cu un tip (motociclist) de la un service din apropiere. Din ce mi-a spus, motociclistul este ok iar motocicleta praf. S-ar fi intamplat exact cum ai zis, masina nu i-a acordat prioritate cand a intrat pe Str Dristorului de pe Str Voronet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Strada este aceasta http://goo.gl/maps/HdF3 , chiar ultima inainte de intersectia cu Decebal. Am ajuns acum 20 min si nu mai era nimic, dar am vb cu un tip (motociclist) de la un service din apropiere. Din ce mi-a spus, motociclistul este ok iar motocicleta praf. S-ar fi intamplat exact cum ai zis, masina nu i-a acordat prioritate cand a intrat pe Str Dristorului de pe Str Voronet

 

bine ca e motociclistuil ok... ca fierul se indreapta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trec pe acolo in fiecare zi.... nasol.... multa sanatate riderului.... mai multa atentie la volan oameni buni... unii zici ca sunt batuti in cap cum ies si nu se asigura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trec pe acolo in fiecare zi.... nasol.... multa sanatate riderului.... mai multa atentie la volan oameni buni... unii zici ca sunt batuti in cap cum ies si nu se asigura.

 

mai devreme tizuiau astia la RTV o stire cu un motociclist care a batut un sofer in trafic... unii chiar si-o merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..., si motocicleta avea doar 50km/h, a frinat maxim, nu a putut sa opreasca. In 15m opresti motoreta la 50km/h.Sau, poate pilotul nu a vazut masina care-i taie traiectoria. Sau,... .

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...