Sari la conținut

Sambata 1 Mai


Postări Recomandate

Eu nu merg la mare... :D

 

Dar sambata as vrea sa ies in enduro :P

 

Intre timp m-am dotat, am harti, am GPS, si ma gandesc din nou la Valea Doftanei, de data asta insa fara sa ratacim aiurea, ci un circuit pe creasta muntilor Grohotis, 50 - 100km, cu mai multe posibilitati sa coboram in vale, in functie de cat de obositi o sa fim.

 

Cine e amator ?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ar trebui sa plecam de sambata dimineata (mai devreme) sau eventual de vineri seara si sa dormim pe undeva pe acolo, iar sambata sa facem ceea ce am scris mai sus.

 

Fox zice ca vine cu inca cineva, danny daca vrei te iau pe remorca mea, deci am fi 4. Raspunde si tu la telefon...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pit, saptamana trecuta a fost un LC4 Enduro (cu gume serioase), si a mers foarte bine. Dar era un tip foarte solid si cu experienta. Usor nu e... Sunt portiuni foarte abrupte, cu drum cu sleauri nashpa, curbe in panta si "ac de par" toate in acelasi timp. De multe ori drumul dispare si esti "la liber" prin padure, cu tot "rahatul" aferent: copaci cazuti, crengi, frunze moarte, noroi, pietre ude, etc. Tu stii cel mai bine daca te poti baga sau nu. Daca crezi ca poti, hai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ma descurc , am si gume noi :D

da oricum nu aveam cu ce sa aduc motoru pana acolo asa ca am gasit altceva...

cred ca merg prin zona branului sau pe la cheile rasnoavei, gura diham .. etc :P

 

Sa faceti poze, o sa fac si eu.. si sa le punem aici ... :D

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pit, saptamana trecuta a fost un LC4 Enduro (cu gume serioase), si a mers foarte bine. Dar era un tip foarte solid si cu experienta. Usor nu e... Sunt portiuni foarte abrupte, cu drum cu sleauri nashpa, curbe in panta si "ac de par" toate in acelasi timp. De multe ori drumul dispare si esti "la liber" prin padure, cu tot "rahatul" aferent: copaci cazuti, crengi, frunze moarte, noroi, pietre ude, etc. Tu stii cel mai bine daca te poti baga sau nu. Daca crezi ca poti, hai!

 

Exact asa vreau si eu!!!!!!!!!!!!!

Ma descurc cu un dr350?

 

R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, fara probleme.

 

N-am inteles din mesajul tau daca

Exact asa vreau si eu!!!!!!!!!!!!!

Ma descurc cu un dr350?

acum, maine, sau doar asa..., in principiu.

 

Daca e pentru maine, da-mi urgent e-mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...