Sari la conținut

Soft Enduro


zigzag
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 789
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca v-ati pune motoretele pe o platforma/duba, a-ti putea face linistiti un munte in intervalul 11-16 ;) plecat la 8 din buc, la 11 sa fiti calare, dat jos la 16 la 19 sa fiti in buc... si cel mai aproape ar fi monteoru ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer iti zic ca ar fi...dar nu am cum ca nevasta lucreaza in fiecare zi luna asta de dim pana seara si piticu a intrat deja in vacanta. In cazurile date ghici cine va trebui sa stea cu el....Daca printr-o minune reusesc sa conving pe cineva sa stea cu el, iti dau un semn pana diseara sa vedem daca putem da o fuga la monteoru sau nu... Dar platforma mea nu are decat 2 rampe INCA..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine merg cu un prieten la Buzau zona Monteoru. Mai este un loc pe remorca. Plecarea la 7-7:30. Nu ne dam prea tare ca n-am mai iesit de 1 an. Sa fie capra cu crampoane :)

Editat de Cata M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ne organizam si noi putin ......duminica la ora 10 sunt la coclau daca merge treaba acolo m-as bucura tare daca nu imi urc capra in duba si o tai catre Frumusani ....sper sa pot sa-i dau drumu pe camp........deci cine se baga la o namoleala?:))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ajung azi pana acolo sa va dao o informare din teren desi era cam multa zapada pe turnate... daca o sa va dati pe traseu s-ar putea sa faceti niste sleauri de nu o sa mai intelegem nimic din el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ajung azi pana acolo sa va dao o informare din teren desi era cam multa zapada pe turnate... daca o sa va dati pe traseu s-ar putea sa faceti niste sleauri de nu o sa mai intelegem nimic din el...

daca e namoleala nu ne bagam ..coclaul e locul de uneala ......pe campeanu tata la drept :)))))) nu-mi permit sa trantesc ditamai vaca pe coclau ca ajung cu 15 kg minus acasa ....si nici sa stricam traseul ca tot noi ne rupem gura pe uscat.......da si tu un semn daca ajungi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...