Sari la conținut

GSR 750


Legnakrad.
 Share

Postări Recomandate

Nah, stai linistit, nu ma enervez asa usor, doar cand vad absurditati si debitari prostesti fara pic de logica. Tu macar ai o parere, care o repeti insistent in ideea in care reusesti sa ma enervezi pe mine ca sa iti oferi tu un pic de satisfactie sufleteasca. E ok :) Probabil ca nu e suficient de 'true' motorul pentru tine, parerea ta si o respect daca o justifici. De ce gsr never, de ce bandit for life ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

geez, stop it !!!

 

Primul drum mai lung we trecut, pana la pitesti.

Consum f bun, nu mi-a venit sa cred. Am bagat plinul din bucuresti, am fost pana in pitesti pe autostrada si m-am intors pe drumul vechi, mai aveam 2 liniute..

 

Pe autostrada : 140/h consum 5.1, 150 cu accelerari 180 - 200 consum 5.4.

Pe drum national : 70 - 110/h, consum 4.0. (mers la consum cu a sasea).

 

Confort:

Pasagera a zis ca e mult mai bine, insa pt pilot e un pic mai naspa decat pe gsr-ul vechi, pt ca nu mai ai atat de mult spatiu. Per total e destul de confortabila.

 

Banda de putere muuult mai accesibila iar rapoartele mai lungi (insa nu se simte lipsa de putere din cauza asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu l-au reparat. Mi-a zis cineva din pitesti ca ar fi ok drumul, dar el a mers cu masina (si nici pt masina nu mi se parea ok). Nu erau gropi, dar jumatate de drum era plin de denivelari. Oribil !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...