Sari la conținut

Hard Enduro - King Of The Hill Tournament - 5 aprilie 2013


guiutzu
 Share

Postări Recomandate

ce legatura are banatu cu aradu, muntii zarandului sau oamenii din organizare????...

oricum la sfarsitul lunii august sper sa stai acasa.... in orasu tau MARET...

altu...

care-i treaba, ce e la sfarsitul lui august, ce legatura are orasul meu de resedinta cu mersul la curse...???

locatia cursei a fost in vestul tarii, e adevarat, la doar 15 km de granita banatului, SENSIBILULE :)

 

ce as mai putea sa spun, s-a umplut forumul de sange proaspat.... daca se vine si la curse in stilul in care se scrie pe forum e numai de bine.

 

pe tine cum te cheama puisor si ce performante sportive ai de ciripesti asa..... nu de alta dar noi, marea majoritate ne cam cunoastem p-acilea si dupa nume si ce ne poate pielea.

 

@Johan: stai linistit mon cher, toti avem scapari si o luam pe aratura la nervi.... e normal :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@hoolivan...cartonas galben pt offtopic si flame. Deschidem gura doar daca avem ceva de spus, obiectiv si constructiv.

@johann...daca organizatorii isi respecta munca facuta, sunt convins ca o discutie privind plusuri si minusuri de la cursa asta le-ar fi foarte utila, lumea de pe aici e majoritar civilizata, insa desigur ca se mai incing spiritele. C`asa-i in tenis....

 

@atilas....ce treaba are stefane cursa in sine si povestea cu pliantele? hai sa ramanem pe subiect, poate poate se naste o traditie de hard enduro la arad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci eu ce sa inteleg? k tu de fapt esti suparat k nu ti-au facut promovare la cursa ta? sau k traseul si organizarea baietilor nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor tale?

si una si alta..sincer am asteptat un mic romaniacs organizatoric,dar pe principiul "la pomul laudat sa nu te duci cu sacul"...no comment

 

si una si alta..sincer am asteptat un mic romaniacs organizatoric,dar pe principiul "la pomul laudat sa nu te duci cu sacul"...no comment

@jumba si @soso..asta m-a durut pe mine cel mai tare,si aici s-au strans,restul ...si poate nu spuneam nici un cuvant vis-a-vis de cursa,dar am discutat duminica dimineata cu unul din organizatori putin despre ce s-a intamplat si omul m-a socat,era asa de incantat de tot,ca a decurs perfect,ca feedback-ul este super,lume multumita,ca totul a mers ca uns incat am crezut ca isi bate joc de mine dar omul vorbea foarte serios.Am ramas interzis,am salutat prietenii si am plecat spre casa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum observ sunt destui nemultumiti la cursa asta .., dar parca nu trebuie sa mitraliati oamenii in halul asta, Au mai fost curse unde nu au trecut concurentii nici de prima panta din cauza noroiului iar organizatorii nu au fost impuscati:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea,

 

Catre aradeni: un om nemultumit face mai mult rau decat fac bine 20 de oameni multumiti. Asta-i problema reclamei negative. Dar e clar ca trebuie plecata urechea la criticile constructive.

 

Avand in vedere ca e prima cursa, din punctul meu de vedere a fost o organizare in general buna, cu doar cateva probleme. Din pacate problemele au fost la capitole sensibile.

 

Mie unul mi-a placut prologul, cu toata scarba de noroi pe care o am. Mi-a placut abordarea "iei startul cand ai chef" si obstacolele.

 

Voi veni si la anu' cand sunt convins ca vor fi corectate deficientele de anu' asta.

 

 

Gotzo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Nemultumiti o sa fie de fiecare data, indiferent de natura evenimentului organizat, dar avand in vedere ca este primul eveniment organizat de asemenea amploare cerem putina indulgenta, promitem ca o sa invatam din propriile greseli (si din criticile voastre) iar la anul o sa fie mult mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nemultumiti o sa fie de fiecare data, indiferent de natura evenimentului organizat, dar avand in vedere ca este primul eveniment organizat de asemenea amploare cerem putina indulgenta, promitem ca o sa invatam din propriile greseli (si din criticile voastre) iar la anul o sa fie mult mai bine.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...