Sari la conținut

Baby Kawasaki


Evl Taz
 Share

Postări Recomandate

Intr-un final, am reusit sa ajung, s-o vad, s-o aud, s-o testez si s-o urc in masina ca s-o iau acasa. Dragoste la prima vedere, clar

Sunt fericitul posesor al unui kawasaki ZXR 400 L din 1997 cu 36XXX km pe bord. Nu discutam despre cat de reali sunt pt ca nu are sens.

Mai sunt cateva chestii de bibilit pe la ea, gen crapaturi pe carene, zgarieturi, mai de strans un surub pe la o maneta, mai una, mai alta.

In rest, toarce.

Surprinzator faptul ca motorul arata mai bine in realitate decat in pozele pe care le-am vazut in anuntul de vanzare.

Acum, pana la primavara, am timp sa-mi pun planurile in aplicare, in ceea ce-o priveste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru alegere, sper sa nu te dezamageasca la nici un capitol, mai ales ca am si recomandat mohra si vanzatorul. Sa o stapanesti sanatos si fara incidente, sper sa ne gasim la primavara sa ne admiram ciupercile :))

Editat de m4mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc baieti. O iarna calduroasa va doresc si sper ca la primavara sa ne salutam cu faru' pe unde apucam :D

 

L.E. - Sa nu o spun intr-un ceas rau si sper sa nu am nevoie sa-l accesez prea curand, pt posesorii de KAWASAKI ZXR 400 am gasit un site cu piese noi, la preturi mai mult decat decente. Au aproape orice piesa aveti nevoie.

Am facut un test, asa... Am umplut cosul cu fel de fel de chestii, de piese, doar ca sa vad ce-au in stoc. Spre surprinderea mea, tot ce am ales eu, acolo, e pe stoc :)

http://www.wemoto.ro/bikes/kawasaki/zxr_400_l4-l7/94-97/

Editat de Evl Taz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...