Sari la conținut

Cauciucuri diferite


Ilea Alin
 Share

Postări Recomandate

salut,sunt incepator si am o intrebare..am pe moto un set de cauciucuri Dunlop Sportmax Qualifier,cauciucul fata foarte bun,cel de pe spate nu prea bun,astea fiind spuse de mecanicul la care am fost cu ea pt o inspectie cand am luat-o,deci cineva care se pricepea...acuma intrebarea mea este are vreo importanta daca schimb doar cauciucul de pe spate cu altul,de alt fel?ca nu prea am gasit unul la fel si cat de cat bun..este vreo diferenta daca pe fata este un model si pe spate alt model,alta firma..intelegeti ce vreau sa zic...pt ca cel pe fata nu l-as schimba daca este bun si pe spate nu prea gasesc identic,second,dar bun,pt ca nou nu prea imi permit acuma,dar second am vazut multe bune,la preturi acceptabile,dar alt model...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa sckimbi cu ceva second...ai grija si la dot...sa nu iei unul carnos dar dot veki

eu am aruncat niste gume anul trecut cand le`am skimbat doar pt simplul fapt ca nu avea rost sa le vand sa dau o teapa...

erau cauciucurile montate pe mobra la momentul cumpararii, dot 05 si 07.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa sckimbi cu ceva second...ai grija si la dot...sa nu iei unul carnos dar dot veki

eu am aruncat niste gume anul trecut cand le`am skimbat doar pt simplul fapt ca nu avea rost sa le vand sa dau o teapa...

erau cauciucurile montate pe mobra la momentul cumpararii, dot 05 si 07.

mersi de sfat,o sa am grija,eventual o sa ma consult cu un cunoscator inainte..

 

nu are legatura...dar cauta.ma la inceputul lunii viitoare poate iti pot da o guma identica cu cea pe care trebuie sa o inlocuiesti ;)

 

o sa vad cand si cum stau cu banii si o sa te contactez oricum luna viitoare.mersi!

 

:10:

 

Mergi pe varianta de gume sport pentru strada.

 

asa o sa fac,mersi de sfaturi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...