Sari la conținut

Ce planuri de calatorii aveti?


Vizitator ala cu F-ul
 Share

Postări Recomandate

Bă Boss, da' tot fără carene? Nu puteai să fugi până la mine la o ciocolatâ caldă, dacă tot ai ieşit?

Eu de marți sunt ON, weekend frumos să fie şi poate trag o fugă până în Humor. ;)

boss..tot ...inca nu le-a terminat de vopsit omul....as fi venit sincer...dar a fost al naibii de frig si am mers doar pana la campulung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 327
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

incepand de luni o sa fie senin si temperaturi peste 10 grade, deci e ok de dezamorteala. In 2 saptamani o sa fie si motoreta mea gata... sper.. :)

» Post actualizat in 17 Mar 2015 13:16

Lucrurile s-au intamplat mai repede decat ma asteptam si astazi am scos motorul din service spre bucuria mea.

Duminica se anunta vreme buna, are cineva chef sa iasa la o plimbarica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un loc de intalnire si o ora aproximativa.

 

Luni am fost pana la Milisauti, cand sa fac dreapta la gara mica mi-a fugit fata aveam 10km/h cred, nu eram pe linie sa zic ca a fugit pe metal, nici nu am avut timp sa imi dau seama ce se intampla din instinct cred am pus piciorul drept jos, motocicleta si-a revenit si mi-am continuat drumul nu m-am mai uitat in spate sa vad ce s-a intamplat. Banuiesc ca era praf si mizerie deaorece cand m-am intors l-am vazut pe baiatul ala cu probleme curata sina de cale ferata.

 

Edit am rezolvat cu remorca am gasit un bus.

Editat de petru_xxl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Tu eşti din SV sau Rădăuți? Dacă vi de la SV cel mai bine ar fi să ne întâlnim pe la vre-o 11:00 în fața la Pensiunea Monte Carlo ca să fie mai uşor pentru tine să ne găsim. Dacă nu, propuneți voi şi eu vin.

Sunt din SV, pensiunea Monte Carlo unde e? Nu am fost de multe ori in Radauti, stiu ca la intrare e o benzinarie. Petrom

» Post actualizat in 19 Mar 2015 21:31

Daca mergem la Putna n-are rost sa vii tu. Petru xxl, tu de unde esti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...