Sari la conținut

Ce planuri de calatorii aveti?


Vizitator ala cu F-ul
 Share

Postări Recomandate

Vizitator ala cu F-ul

Cine stie, poate isi mai revine putin vremea. Insa pentru moment am tras motorul pe dreapta. Astazi am mers si mi-am platit o factura la Radauti si m-am intors congelat.

 

P.S: Dupa ziua de azi, declar sezon inchis. Imi pare bine ca am facut plimbarea pana in Mureseni si nu am lasat pe cand am programat eu. Dupa o zi intreaga de lapovita si ninsoare, mi-am bagat conserva total la hibernare. :) Hai cu sezonul 2014!

Editat de liviugsx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 327
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator ala cu F-ul

Pai sa fie, nu-i greu de dat prelata jos si saculetul dupa casca. :) Anul trecut am facut ultima tura pe 1 decembrie, sa speram ca si anul asta ne va permite. Insa sansele sunt slabe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Din pacate eu nu pot, i-am promis nevestemi ca merg cu ea la ai ei. Toata vara am ars-o, acum trebuie sa platesc. Sunt disponibil si pe 20.10 - 27.10. Daca amanati si este vreme buna, vin si eu. Daca nu, va astept cu poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa va certati, mai bine punem de-o plimbare pana pe Rarau in ultima duminica din octombrie. La intoarcere trecem pe la ''baciu'' sa degustam ceva bunatati... Cine se baga?

 

P.S: Toate astea daca-i vremea buna.

suna bine...totusi eu am numerele valabile pana pe 10...si stau asa la cumpana...daca as sti ca mai e vreme buna...as mai scoate un set

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Maine de pe la 13:00 pana pe la 17:00 "am liber", insa nu ma pot deplasa prea departe de casa. M-am gandit la o plimbare scurta in zona, pana la Putna. Se baga cineva?

Facem o plimbare Radauti - Putna si retur, zambim frumos in poza, cautam un restaurant ok sa ne delectam cu ceva bucate, punem tara la cale...



P.S: Scuze daca am postat prea tarziu, dar de abea acum am reusit sa planific ceva.

Editat de liviugsx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine de pe la 13:00 pana pe la 17:00 "am liber", insa nu ma pot deplasa prea departe de casa. M-am gandit la o plimbare scurta in zona, pana la Putna. Se baga cineva?

Facem o plimbare Radauti - Putna si retur, zambim frumos in poza, cautam un restaurant ok sa ne delectam cu ceva bucate, punem tara la cale...

 

P.S: Scuze daca am postat prea tarziu, dar de abea acum am reusit sa planific ce ceva.

nu e rea ideea doar ca e cam subtirel afara...acu am aruncat ochii pe termometru si e -1...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Nu-i problema, am mers si la -9 grade cu viscol la Mihaileni. Cred ca pana maine la amiaza o sa mai urce putin gradele in termometru, daca nu le ajutam noi... :)

Editat de liviugsx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Mi-am postat adresa de facebook in profil, daca te gandesti sa vi ne auzim.



Pana una alta, fiecare are alte planuri, am ramas doar eu si eu. Probabil ca am sa ma las pagubas si eu. Daca se organizeaza ceva, ne auzim la un tel ( il am postat pe facebook ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am postat adresa de facebook in profil, daca te gandesti sa vi ne auzim.

 

Pana una alta, fiecare are alte planuri, am ramas doar eu si eu. Probabil ca am sa ma las pagubas si eu. Daca se organizeaza ceva, ne auzim la un tel ( il am postat pe facebook ).

m-am hotarat eu cu un preiten da merem pe mestecanis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Pana la urma pe la 13:00 m-am gandit sa urc pana in Palma, daca nimeni nu iesea pe nicaieri. La vreo cateva min dupa ce am ajuns ma suna un prieten, stabilim sa mergem pana la Izvoarele Sucevii sa vedem o motocicleta, iar de acolo dupa indelungi negocieri cu sotia, am ajuns pe Rarau. 2 masini de nebuni, un motociclist aiurit si un frig de crapau pietrele si o luau la vale pe serpentine, reteta unei duminici palpitante. Vicovu de Jos - Sucevita - Vatra Moldovitei - Sadova - Izvoarele Sucevii, la intoarcere am urcat pe Rarau si am ocolit prin Suceava. Rarau - C-lung - Gura Humorului - Suceava - Radauti - Vicovu de Jos. Am ajuns acasa inghetat pe la 21:00, dar cu zambetul pe buze. A fost o plimbare frumoasa, dar tot odata si ultima pe acest sezon. Eu spun stop si astept urmatorul sezon sa ne bucuram de motocicletele noastre si locuri frumoase spre care se ne indreptam de fiecare data cu drag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc de mult la traseul asta...inca nu sunt hotarat(sa vedem cum o sa fie vremea in weekend-pt o tura de 300 km ar trebui sa fie putin soare, macar pe valea bistritei). pt o ultima iesire anul acesta. sambata sau duminica. ar fi cineva interesat? ne intalnim pe traseu cumva.



anybody?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Cateva piesaje frumoase, pacat ca ieri vremea a fost mai ciuda. Astazi am fost in Horodnic, foarte frumos afara. Era fain de o Putna.

Editat de liviugsx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Eu mai am asigurare pana pe 1 noiembrie, dar trag si eu pe dreapta dupa tura din seara asta de la NGR.

Salutare tuturor si o primavara cat mai timpurie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...