Sari la conținut

Boxereala mai.. prin vara


Rocknroll
 Share

Postări Recomandate

Salut. Unul dintre colegii nostri de pe forum, Vulpoiu, se pare ca si-a innoit "parcul" moto cu un boxer Dnepr. A postat un proiect de calatorie in blogul personal. Nu stiu de ce nu a facut public aici pe forum proiectul si l-a "strecurat" in topicul de vinzare al unui Dnepr. Paule, deschiderea am facut-o eu, acum fa tu restul cartilor, nu mai rusinos, ca nu e cazul . Numai bine.



Nu mai fi rusinos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca iarna aşa, stînd cu o mînă pe maus, cu una pe tastatură şi în cealaltă cu-n pahar de vin, cu capul răcit în căciulă iar aeroterma suflă-n… sus, îţi umblă mintea la prostii…Ce-aş mai scoate io nipra s-o cunosc, într-o plimbare de primăvară!

 

Bai Total Recall, tu ai trei maini mah? Io tot o prefer pe gagica aia din film, cu trei tate. :lol:

Hai ca ti-am facut o gluma de primavara, scoate si tu Nipra la pozat, lauda-te si tu ca ai cu ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator VULPOIU

Măsa-n dos, dacă nu o fac cu Nipra, măcar cu IJu, că deh, acuma o să hie revizuit pe tăte părţile şi ăla.

 

Deşi, pîn' se pun barbă la barbă cinstiţii boieri.... să se hotărască la o dată... o să fiu sătul de Nipră...



Mi-o venit doo idei zilele astea...

 

1. Cumătru' AdrianS cică vrea să fie nănaş a doua oară, să o boteze şi pe asta. Facem cumătria la Tuşnad ?...

2. Dacă, cu ocazia asta, participînd cîte un plimbăreţ din fiecare zonă istorică a ţării (Moldova/Muntenia/Ardeal) dăm jos cîrpele bozgoreşti şi re-arborăm drapelul naţional?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrica......lasa copilul omului in pace, sa scrie cate/ce o vrea. Nu-l mai deranja TE ROG.

 

Aceeasi rugaminte o am si pentru ceilalti "binevoitori".

In speranta ca a priceput tot omu' ..... multumesc pentru intelegere.

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

şi te întreb, aşa cum pari... eşti profesor cu acte în regulă... ?

 

..eu oricum am paşaport.

Editat de VULPOIU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...