Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

pentru cei care vor să vadă Moto GP=ul live, am găsit pe secțiunea Alba playerul ăsta: http://tvants.en.softonic.com/

TVAnts se numeÂşte el, l-am instalat Âşi în fereastra de search am dat căutare după Eurosport. Se transmite în direct pe Eurosport France, e fix primul rezutat la căutare. Durează vreun minut să se încarce Âşi apoi merge excelent. Atât că e enervantă franceza la comentarii, da' în rest e ok :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Să-mi scuzați dublul post, dar pun Âşi calendarul moto-gp, poate interesează pe cineva, dacă nu, sper să nu fie totusi supărare :D

Programul curselor de Moto Grand Prix de anul ăsta e următorul:

 

 

1 - COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR

13 April Losail Circuit | Qatar

 

 

 

 

2 - POLINI GRAND PRIX OF JAPAN

26 April Motegi | Japan

 

 

 

 

3 - GRAN PREMIO bwin.com DE ESPAÑA

03 May Jerez | Spain

 

 

 

 

4 - GRAND PRIX DE FRANCE

17 May Le Mans | France

 

 

 

 

5 - GRAN PREMIO D'ITALIA ALICE

31 May Mugello | Italy

 

 

 

 

6 - GRAN PREMI CINZANO DE CATALUNYA

14 June Circuit de Catalunya | Catalunya

 

 

 

 

7 - ALICE TT ASSEN

27 June Assen | Netherlands

 

 

 

 

8 - RED BULL U.S. GRAND PRIX

05 July Laguna Seca | United States

 

 

 

 

9 - ALICE MOTORRAD GRAND PRIX DEUTSCHLAND

19 July Sachsenring | Germany

 

 

 

 

10 - BRITISH GRAND PRIX

26 July Donington Park | Great Britain

 

 

 

 

11 - CARDION AB GRAND PRIX CESKE REPUBLIKY

16 August Automotodrom Brno | Czech Republic

 

 

 

 

12 - RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX

30 August Indianapolis | Indianapolis

 

 

 

 

13 - G.P. CINZANO DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI

06 September Misano | San Marino

 

 

 

 

14 - bwin.com GRANDE PREMIO DE PORTUGAL

04 October Estoril | Portugal

 

 

 

 

15 - AUSTRALIAN GRAND PRIX

18 October Phillip Island | Australia

 

 

 

 

 

16 - MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

25 October Sepang Circuit | Malaysia

 

 

 

 

17 - GRAN PREMIO DE LA COMUNITAT VALENCIANA

08 November Comunitat Valenciana | Valencia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ati auzit ceva de vreun accident ( sambata cred ) fiind implicat un harley de 1800 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
tu de unde ai mai aparut?

si cine esti???

si care e prob ta de te bagi in seama?

Nu frate....intrebarea cea corecta este:tu de unde ai mai aparut?Iti reamintesc ca acesta este un forum public si fiecare e liber sa zica ce vrea.......Noi mai plecam,mai venim dar tot noi suntem :rolleyes: ......iar tu scrii exact ca soacra-mea :huh:(.....care bate toba pe magura)

Editat de the_doctor_vlad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu frate....intrebarea cea corecta este:tu de unde ai mai aparut?Iti reamintesc ca acesta este un forum public si fiecare e liber sa zica ce vrea.......Noi mai plecam,mai venim dar tot noi suntem :rolleyes: ......iar tu scrii exact ca soacra-mea :huh:(.....care bate toba pe magura)

 

 

bai tu mai invata sa mergi cu motoru si dupa aia ia cuvantul

sau poate ai uitat ca plangeai in fata primariei

sau poate ai uitat k tu invatai sa mergi pe motor cand eu aveam deja motor

da cum ai zis e un forum public si ai voie sa scrii ce vrei ...ai mai luat motor de 1000cc??? :lol:

ala pe care il ai e de 900 mai ai pana la 1000

da zi sincer invidia nu te lasa sa dormi noaptea linistit ...si te cam freaca grija de altu :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai tu mai invata sa mergi cu motoru si dupa aia ia cuvantul

sau poate ai uitat ca plangeai in fata primariei

sau poate ai uitat k tu invatai sa mergi pe motor cand eu aveam deja motor

da cum ai zis e un forum public si ai voie sa scrii ce vrei ...ai mai luat motor de 1000cc??? :huh:

ala pe care il ai e de 900 mai ai pana la 1000

da zi sincer invidia nu te lasa sa dormi noaptea linistit ...si te cam freaca grija de altu :rolleyes:

 

 

gagiu! noi ne dam pe la intruniri. nu suntem de aia de oras. acu fie vorba intre noi...cand aveam eu motoreta misto tu te dadeai cu parciul ala de suzuki...asta daca vrei sa ne spargem in figuri. cat despre felul in care conduce fiecare, nu cred ca e treaba ta si nu stiu daca te-ai agitat catusi de putin sa il ajuti pe om atunci cand a cazut in fata la primarie.

nu ne cunosti atat de bine incat sa te apuci sa vorbesti asa de aiurea. eu am facut o remarca(sunt prea multe accidente din cauza inconstientei unor zmei care nu stiu unde se termina pista si unde incepe soseaua). daca tu esti lemn in ceea ce priveste modul tau de gandire, nu am ce sa iti fac.

sa ai bafta cu noua femeie ca am auzit de nunta! dar ai grija sa te dai cocos numai in casa ta ca pe strada nu e ca pe forum! :huh:

Editat de happymansmiling
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gagiu! noi ne dam pe la intruniri. nu suntem de aia de oras. acu fie vorba intre noi...cand aveam eu motoreta misto tu te dadeai cu parciul ala de suzuki...asta daca vrei sa ne spargem in figuri. cat despre felul in care conduce fiecare, nu cred ca e treaba ta si nu stiu daca te-ai agitat catusi de putin sa il ajuti pe om atunci cand a cazut in fata la primarie.

nu ne cunosti atat de bine incat sa te apuci sa vorbesti asa de aiurea. eu am facut o remarca(sunt prea multe accidente din cauza inconstientei unor zmei care nu stiu unde se termina pista si unde incepe soseaua). daca tu esti lemn in ceea ce priveste modul tau de gandire, nu am ce sa iti fac.

sa ai bafta cu noua femeie ca am auzit de nunta! dar ai grija sa te dai cocos numai in casa ta ca pe strada nu e ca pe forum! :huh:

1 - 0 :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am loc de 1 - 2 motoare pe comanda din Italia, plec cat mai curand

transportul se face cu un mercedes sprinter in care motoarele au destul loc si nu se zgarie sau alte probleme...

pret :400 - 500 euro cu totul

contact: Septimiu 0752447970

id mess: septimiu_21

septimiu_21@yahoo.com

 

plecarea: max. 15 august 2009

 

se poate veni cu noi daca se doreste ( pt mai multa siguranta si sa vada omu ce cumpara)...mai ok de asa nu se poate

...facem tot ce se poate k sa fie bine mai ales k-i criza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca un zmeu! :lol: esti tru frate! :rolleyes:

 

 

dak nu stii de la ce a inceput remarcile...

nu inteleg ce va doare capu de mine dak pe mine nu ma doare pe mine de voi :huh:

ce vorbeam eu cu mertan nu priveste pe mineni si era din luna MAI

cat despre strada nu ai tu grija mea :huh:

Editat de lonely rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai tu mai invata sa mergi cu motoru si dupa aia ia cuvantul

sau poate ai uitat ca plangeai in fata primariei

sau poate ai uitat k tu invatai sa mergi pe motor cand eu aveam deja motor

da cum ai zis e un forum public si ai voie sa scrii ce vrei ...ai mai luat motor de 1000cc??? :D

ala pe care il ai e de 900 mai ai pana la 1000

da zi sincer invidia nu te lasa sa dormi noaptea linistit ...si te cam freaca grija de altu :huh:

Bai flacau....eu n-am plans niciodata in fata primariei.....nuj daca ai vazut tu asta.Mai bine povesteste cum plangeai tu acum un an dupa ce te-a executat Piticu' la festivalul moto de la Bacau(....singurul la care te-am vazut de altfel :rolleyes: ..)....fiecare invata sa mearga pe motor cand altcineva avea deja motor....din ce ai scris tu pe aici se vede ca ai diploma de femeie de serviciu.....sa stii o chestie:eu pe sclavetzi n-am fost invidios in viatza mea :lol: ...

intr-adevar o sa mai fac niste cursuri sa-mi iau motor de 1000 ca acu' n-am voie....si nici nu ma lasa mama :huh: (e diferenta prea mare de centimetri cubi)

Imi cer scuze public,domnule Rossi,ca v-am confundat cu un tantalau de la mine din oras.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai flacau....eu n-am plans niciodata in fata primariei.....nuj daca ai vazut tu asta.Mai bine povesteste cum plangeai tu acum un an dupa ce te-a executat Piticu' la festivalul moto de la Bacau(....singurul la care te-am vazut de altfel :rolleyes: ..)....fiecare invata sa mearga pe motor cand altcineva avea deja motor....din ce ai scris tu pe aici se vede ca ai diploma de femeie de serviciu.....sa stii o chestie:eu pe sclavetzi n-am fost invidios in viatza mea :lol: ...

intr-adevar o sa mai fac niste cursuri sa-mi iau motor de 1000 ca acu' n-am voie....si nici nu ma lasa mama :huh: (e diferenta prea mare de centimetri cubi)

Imi cer scuze public,domnule Rossi,ca v-am confundat cu un tantalau de la mine din oras.......

 

 

 

dc incerci sa te bagi in seama ca noua nici nu ne place de tine si stii dc....pt ca esti un mare obosit :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai flacau....eu n-am plans niciodata in fata primariei.....nuj daca ai vazut tu asta.Mai bine povesteste cum plangeai tu acum un an dupa ce te-a executat Piticu' la festivalul moto de la Bacau(....singurul la care te-am vazut de altfel :rock: ..)....fiecare invata sa mearga pe motor cand altcineva avea deja motor....din ce ai scris tu pe aici se vede ca ai diploma de femeie de serviciu.....sa stii o chestie:eu pe sclavetzi n-am fost invidios in viatza mea :) ...

intr-adevar o sa mai fac niste cursuri sa-mi iau motor de 1000 ca acu' n-am voie....si nici nu ma lasa mama :wacko: (e diferenta prea mare de centimetri cubi)

Imi cer scuze public,domnule Rossi,ca v-am confundat cu un tantalau de la mine din oras.......

 

da-l man in saracie ca e batut in cap! vezi cum faci cu radautiul!bafta! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...