Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

unde gasesc cea mai ieftina asigurare moto in bacau ?

 

 

Salut!

Depinde de varsta...La Ardaf e cea mai ieftina. Eu am facut la BCR cu 135 lei pe 6 luni; la Ardaf era 124 lei pentru mine eu am 33 ani acushica. Cu cat esti mai tanar cu atat e mai scumpa.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi te rog o indicatie pt o sincronizare de carburatoare in bacau.am sa vb si cu adinel, dar am senzatia ca "se ajunge f greu la el".

merci si bafta.

 

nu se ajunge greu...da-i un telefon sau treci pe la garaj la el...cand am fost ultima data la el am vazut ca avea ceasurile de sincronizare la vedere

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

am o rugaminte la voi, puteti sa imi spuneti cum e drumul intre onesti si bacau si intre bacau si piatra neamt ? sunt gauri in asfalt ? e cu damburi ? se merge bine cu un SS pe el ?

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

am o rugaminte la voi, puteti sa imi spuneti cum e drumul intre onesti si bacau si intre bacau si piatra neamt ? sunt gauri in asfalt ? e cu damburi ? se merge bine cu un SS pe el ?

 

multumesc

 

intre onesti si bacau ii drum rau...daca vii pe la magura, poti sa alegi si varianta onesti - adjud - bacau si drumul ii bun fara damburi/gauri

 

iar bacau piatra drum bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Onesti - Adjud a fost turnat acum un an si ceva, era in stare foarte buna, acum am vorbit cu cineva care il face constant si spune ca e bun, nu sunt probleme.

 

Bacau Onesti se face asa:

sector 1: Bacau -> in directia Moinesti pana la Floresti. La interesectia cu Sanduleni se face stanga!

sector 2: Floresti - Sanduleni, foarte bun drumul!

sector 3: Sanduleni - Onesti. Probleme mai mari in Deleni, Bratila si la iesire din Bratila pana la Onesti. Nu mari, dar atentie mare!

 

Din Bacau spre Onesti direct, prina Magura e crunt :love:

Editat de Macke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uh, eu ar trebui sa vin din Brasov pana la P. Neamt, apoi de la P. Neamt la Tecuci in aceeasi zi, si nu vroiam sa merg numai pe drum nasol, ca imi rupe mainile :love:

 

intre BC si P. Neamt se merge fara pb ?

 

mc

Editat de sorel_789
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul e bun, dar e doar cu 1 banda dus si una intors, si sunt ale dracului de multe radare!!

 

Daca vii pe Floresti (dinspre Moinesti), cum ti-am propus, cand ajung in Margineni (ultima comuna inainte de a intra in Bacau) este drum BUN de ocolire spre Piatra (faci la stanga, este indicator). Te scoate foarte usor si simplu direct in Andriesesti! Daca intri in Bacau, ai vreo 10 semafoare de trecut, plus inca o comuna si vreo 2 treceri de cale ferata pana ajungi la Andriesesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci pt info ... daca drumul nu e ok, vin cu masina pana la urma ... ideea e ca vreau sa vin cu prietena mea sa probeze niste rochii de mireasa in P Neamt :love:) si daca e anevoios drumul, vin cu masina ... voi stiti mai bine drumul, cum ati face ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia masina, pleaca de dimineata. pana la bacau faci 4 ore la cum sunt radarele pe drumuri. inca o ora pana la PN...trebuie sa pleci pe la 6 din BV. E un cancer la ora aia ... pentru moto nu merge!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...