Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

comunitate moto? ... Pai mai frate, eu muream de bucurie acum vreo 2-3 anisori cand va strangeati la statuie si plecati impreuna cu motoarele turate. Acum ce vad ? O gramada de mari motociclisti wanna be , cu basini in cap , care se plimba numai prin centru si-si ambaleaza partaitorile. . O gramada de fito-bikeri , o "comunitate" chiar , care impresioneaza proastele din fata de la luceafarul . :grinbandit:

Uite acum , cum se cearta domnii...care-i mai tare , care are motorul mai puternic , care stie sa mearga mai bine..

Poate in unele privinte nu am dreptate , dar stiu sigur ca spiritul acesta dintre motociclisti nu mai e ca inainte.

 

Mesaj completat

Am uitat sa spun , nu ma refer la toti cei din Bacau.

 

 

Imi pare rau ca trebuie sa te dezamagesc, dar cei despre care vorbesti nu sunt cei din club si nici cei pe care ii cunosc eu. Nu sunt cei care se dau pe o roata pe centru, nu sunt cei care umbla fara carnet si fac accidente, nu... Cornel s-a referit la faptul ca ar trebui sa existe o comunitate, sa nu ne certam din motive puerile si mai ales sa nu lasam egoismul prezent la multi dintre noi sa ne conduca, ci sa incercam sa facem lucrurile sa mearga bine pentru toti. E cam politicianist mesajul meu, dar stiu sigur ca ai sa il intelegi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Scuze dar nu stiam unde sa vi le las :grinbandit:

post-13245-1253569717_thumb.jpg

post-13245-1253569723_thumb.jpg

post-13245-1253569729_thumb.jpg

post-13245-1253569737_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfffff valeeeeeeu!Io ti-l dau frate ca suntem prieteni da' tu iti dai seama ce bataie urmeaza sa-mi iau io de la fata? :grinbandit: :unsure:

Mesaj completat

Dar stai sa posteze Cez Ro sa vedem ce-a rezolvat el mai intai si dupa aia poate poate :wacko:

 

 

 

Fratee ! Go ON ! She`s free ... soo Why Not !?

N`am reusit sa iau legatura deloc dar sincer nu am super`insistat desi se merita . Cel putin pe sfarsit de saptamana nici o sansa ( super beat ) :laugh:)

SAru`mana pt ajutoare!

 

Tot dau de baut !

Editat de CeZ_Ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratee ! Go ON ! She`s free ... soo Why Not !?

N`am reusit sa iau legatura deloc dar sincer nu am super`insistat desi se merita . Cel putin pe sfarsit de saptamana nici o sansa ( super beat ) :wacko:)

SAru`mana pt ajutoare!

 

Tot dau de baut !

Ia lasa-mi nr tau de tel pe PM si poate poate te rezolv......Bautura bat-o vina! :unsure:

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia lasa-mi nr tau de tel pe PM si poate poate te rezolv......Bautura bat-o vina! :unsure:

:grinbandit:

 

0741 911 509 :wacko: Nu`mi fac griji ca sigur n`o sa mi`l ia vreo gagica :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm....si eu? :)

wa frate.....omu' s-a abonat inaintea ta.......dar gasim noi ceva si pt tine printre "utilizatoarele" noastre :D ....daca nu,te astept la Londra....iti dau o negresa

:)

Editat de the_doctor_vlad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wa frate.....omu' s-a abonat inaintea ta.......dar gasim noi ceva si pt tine printre "utilizatoarele" noastre :) ....daca nu,te astept la Londra....iti dau o negresa

:)

 

 

doctor vlad... ce exemplu dai tu la oamenii noi de pe forum care vor sa se apuce de motociclism? tu in avatar te dai pe o roata fara casca.... :D

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wa frate.....omu' s-a abonat inaintea ta.......dar gasim noi ceva si pt tine printre "utilizatoarele" noastre :) ....daca nu,te astept la Londra....iti dau o negresa

:)

stai linistit frate, ca glumeam....nu.mi trebuie nici un numar si nici o negreasa...oricum o sa vin si eu la londra....mai intra pe net sa mai vorbim, bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut

Nu am stiut unde sa postez, asa ca am ales topicul asta, sper sa fie ok.

Despre ce e vorba:

La vara, in august, planuiesc o iesire mai lunga si as avea nevoie de informatii despre cazare in Bacau sau imprejurimi, ieftin, gen hostel sau pensiune, pentru o noapte

Daca stiti ceva, va rog sa imi trimiteti pm.

Merci fain!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
membru "FREE WOLF" Piatra-Neamt, locuitor al Buhusi-ului si cunoscator al multora dintre voi, va saluta Razvan...

in ordine, au trecut prin mana mea un nipru, un marauder, un intruder de 800 si acum...tot intruder, dar de 1500

S-a o stapanesti sanatos.....frate de suferinta !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta nu-i suferinta; e placere pura...in sara asta, pe -10 grade, io ii schimbam semnalizarile pe fata... :lol:

doar n-oi fi masochist, da-o draq :cheers:

Ma refeream ca ai un motor super fain ! sa-l stapanesti sanatos fara incidente ! Si ma refeream la replica "frate de suferinta" deoarece facem parte din FREE WOLF si nu am vrut sa fiu rautacios cu tine ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma refeream ca ai un motor super fain ! sa-l stapanesti sanatos fara incidente ! Si ma refeream la replica "frate de suferinta" deoarece facem parte din FREE WOLF si nu am vrut sa fiu rautacios cu tine ! :D

bai da esti culmea; da nu mai tzii la gluma in 2010? ma stii pe mine botos de fel? pai mai vesel ca mine...putina lume... :lol:

treci incoa sa-tz iei o ciufuleala pt asta... :cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...