Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

Eu stiu pana pe la granita cu Harghita , nu mai stiu cum ii spune ... a fost si o tabara acolo , e practicabil dar mai departe nu stiu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pentru cine este fan al genului : concert unplugged&folk cu trupa" 8 si un sfert" sambata seara la orele 20.15 la 2 roti caffe. intrare libera

Mesaj completat

poate sunt unii interesati. bagati un ochi : http://www.kristofer93.com/2010/09/motocic...ncepatorii.html

Mesaj completat

 

poate sunt unii interesati. bagati un ochi : http://www.kristofer93.com/2010/09/motocic...ncepatorii.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Multumesc frumos ca ai anuntat ;) Acuma vroiam sa dau si eu vestea,dar mi-ai luat-o inainte. :D

 

Oameni buni, motociclistii cu experienta or sa le explice incepatorilor si celor care inca n-au motoare cum e treaba cu sportul asta. Cei interesati sunt asteptati maine, la 18, la barul "2 roti".

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, motociclistii cu experienta or sa le explice incepatorilor si celor care inca n-au motoare cum e treaba cu sportul asta. Cei interesati sunt asteptati maine, la 18, la barul "2 roti".

Foarte frumos Andreea;

Felicitari pentru initiativa si pentru organizare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Or sa apara mintenas. Putintica rabdare, va rog :lol:

Mesaj completat

Primul articol a aparut deja pe Moto Lady (dupa cum e si normal). Diseara la stirile de la 20:15, pe 1 TV o sa arate ce si cum a fost, pe Ziarul de Bacau o sa apara maine, iar poze...sunt foarte putine si irelevante. Deci, care sunteti curiosi, uitati-va pe 1 Tv diseara (nu, nu merge site-ul lor).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
stie cineva, ceva despre forestierul valea uzului-sanmartin? cati km are? practicabil?

 

 

Au fost ai mei. Are vreo 50 km. E rau spun ei, mai ales ca s-a stricat mai tare de cand cu ploile. E pentru 4x4 sau de un un pegaso e ok. La inceput e mai "domestic" dar dupa aia depinde de ce moto merge pe el...

Mesaj completat

Vstromu' din cate stiu eu nu are scut dar e inalta. Cred ca poti sa treci cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost ai mei. Are vreo 50 km. E rau spun ei, mai ales ca s-a stricat mai tare de cand cu ploile. E pentru 4x4 sau de un un pegaso e ok. La inceput e mai "domestic" dar dupa aia depinde de ce moto merge pe el...

Mesaj completat

Vstromu' din cate stiu eu nu are scut dar e inalta. Cred ca poti sa treci cu ea.

 

l-am facut pana la urma prin august, drumul e ok pt o motocicleta de soft enduro, l-am facut cu varadero...acum cu v strom-ul nu m-as mai baga :laugh:

post-43087-1285789683_thumb.jpg

post-43087-1285789747_thumb.jpg

post-43087-1285789817_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...
imi puteti recomanda o spalatorie pentru moto, cineva care stie ce are de facut...

Mesaj completat

imi puteti recomanda o spalatorie pentru moto, cineva care stie ce are de facut...

Exact perete in perete cu benzinaria Lukoil, intre Impar Auto si Lukoil. Pe langa Suruburi. Eu spal la ei de mult timp si sunt foarte multumita.

Sunt foarte ok. Daca nu vrei sa dea cu jetul pe motor direct, le explici si asa procedaza. E 7 RON de motor. Nici nu te lasa sa astepti. Daca nu au loc te baga pe langa masini. Niciodata nu am asteptat mai mult de 5 min.

Editat de suzukigsx550es
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Aveti grija cei care aveti xenon pe mobre..ca eu era sa raman astazi fara certificat din cauza asta....am avut noroc de colegul organului care m-a oprit ca isi luase si omul motor si m-a lasat in pace....dar din ce vad astia vor sa se puna cu parul pe noi...prin centru nu mai circulam, xenon nu, acus o sa interzica si sa iti pui parbriz fumuriu ce uameni :) :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...da ala mai gras era pus tare sa imi ia certificatul....asta slab a venit la mine si a inceput sa ma intrebe cat am dat pe motor , din ce an...ca ii place motoru...si mi-a dat drumu...oricum tre sa vad ce fac cu luminile de pe ea ca daca ma prinde iar ala ma arde sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala cica e mai distrus, cel putin cei din Baile Tusnad asa mi-au zis. Ca noi la intoarcere am vrut s-o luam prin M.Ciuc si nu ne-au recomandat. Daca mergi cu VStrom-ul...e mai ..linistitor, dar nu cred ca va fi usor ....

 

Grija mare la CRATERE, gropile se ocolesc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala cica e mai distrus, cel putin cei din Baile Tusnad asa mi-au zis. Ca noi la intoarcere am vrut s-o luam prin M.Ciuc si nu ne-au recomandat. Daca mergi cu VStrom-ul...e mai ..linistitor, dar nu cred ca va fi usor ....

 

Grija mare la CRATERE, gropile se ocolesc :D

 

din bixad ar fi 10 km pana la lac, dar daca nu se poate ma multumesc si cu o plimabare pan' la baile tusnad si retur

 

auzisem pe undeva cica s-ar fi asfaltat recent...

Mesaj completat

din bixad ar fi 10 km pana la lac, dar daca nu se poate ma multumesc si cu o plimabare pan' la baile tusnad si retur

 

auzisem pe undeva cica s-ar fi asfaltat recent...

 

ce rau arata.. :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...