Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

Eu am o yamaha m1 si o honda cbr600 f4 :peace:

Da,mamica,is foarte frumoase jucarelele tale,dar baietii astia se refereau la motociclete din alea,mari,care nu se rup in doua cand te asezi pe ele.Si nici nu le poti pune pe masa :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pui...??? alo... aici nu e site matrimonial... dar sa ma scuzati dak gresesc...

Nu gresesti si il ironizam un pic.

PS:esti gelos de comentezi? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

matrimonial...? poate mirc. :peace:

Multumesc frumos,esti foarte amabil,dar n-am nevoie de nica matrimonial.Nici macar prieten nu vreau,dar'mite din astea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos,esti foarte amabil,dar n-am nevoie de nica matrimonial.Nici macar prieten nu vreau,dar'mite din astea

 

Acest joc de cuvinte nascut din desteptaciunea ta desarta ne uimeste pe toti.

Adica tu la matrimoniale ce vrei sa-ti gasesti??? O lesbiana poate???

 

 

matrimonial...? poate mirc. :P

 

:D :peace:

 

"pui" ? :wave: hai draga ca intru

 

Cocosel, ce propuneri indecente ai ptr. gainusha :ok: !!! Intra mai repede, k poate raceste pasarica :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acest joc de cuvinte nascut din desteptaciunea ta desarta ne uimeste pe toti.

Adica tu la matrimoniale ce vrei sa-ti gasesti??? O lesbiana poate???

:D :peace:

Cocosel, ce propuneri indecente ai ptr. gainusha :D !!! Intra mai repede, k poate raceste pasarica :D .

:wave: :ok: :D :P :) :) :) :) :D

Iar te aud ca nush ce-mi faci daca-ti zic "jidan".Dar meriti.

Oricum,o lesbiana e de 10 ori mai buna decat tine :P

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:peace: :wave: :ok: :D :P :) :) :) :)

Iar te aud ca nush ce-mi faci daca-ti zic "jidan".Dar meriti.

Oricum,o lesbiana e de 10 ori mai buna decat tine :P

 

Eu merit un Kawasaki ZZR 600 in caz k nu stiai :D .

Oricum, o sa-ti luam un vibrator cadou, ptr. tine si lesbiana ta favorita (care o sa vrea sa stea cu tine).

Apropo, de unde stii cat de bun sunt eu :D ???? Dak eram asa bun itzi aflam numarul de la sutien :D . Nestiinta asta :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de nota 11 e un baiat din cls a 7a

Nici chiar,dar mai bun decat nazi,oricum :P

 

Eu merit un Kawasaki ZZR 600 in caz k nu stiai :wave: .

Oricum, o sa-ti luam un vibrator cadou, ptr. tine si lesbiana ta favorita (care o sa vrea sa stea cu tine).

Apropo, de unde stii cat de bun sunt eu :ok: ???? Dak eram asa bun itzi aflam numarul de la sutien :peace: . Nestiinta asta :D .

Bine ca recunosti ca nu esti bun.faci progrese!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

STRES ce intelegi u prin baiat bun? ia baga sa vad ce gandesti u la 14 sau 15 ani care i ai ... de parca nu te-as cunoaste dar sa lasam asta ... vreau un raspuns la intrebare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca recunosti ca nu esti bun.faci progrese!

 

Pai ce sunt eu, cunoscator de sutiene, sa fiu bun la stiut numerele??? Mie imi place ce e sub ele (in cazul tau platfus :peace: ).

P.S. : Bafta maine la intanlirea cu iubirea vietii si-a tristetii, admiratorul tau secret al carui feblete esti. Poate itzi aduce si flori (de curu gainii).

 

Apropo de progrese : Vorsprung durch Technik.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sunt eu, cunoscator de sutiene, sa fiu bun la stiut numerele??? Mie imi place ce e sub ele (in cazul tau platfus :peace: ).

P.S. : Bafta maine la intanlirea cu iubirea vietii si-a tristetii, admiratorul tau secret al carui feblete esti. Poate itzi aduce si flori (de curu gainii).

 

Apropo de progrese : Vorsprung durch Technik.

In legatura cu ce e sub haine,sentimentul e reciproc.Si in legatura cu admiratorul,habar n-am cine-i,iar flori nu vreau :wave:

PS:Aflu eu ce inseamna propozitia in germana.Am acasa 2 insi care vorbesc limba asta+unu' pe la bucuresti

STRES ce intelegi u prin baiat bun? ia baga sa vad ce gandesti u la 14 sau 15 ani care i ai ... de parca nu te-as cunoaste dar sa lasam asta ... vreau un raspuns la intrebare...

Baiat bun la.....Nu-s telepatica,asa ca nush la ce te-ai referit.

PS:de unde ma cunosti?

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu ce e sub haine,sentimentul e reciproc.Si in legatura cu admiratorul,habar n-am cine-i,iar flori nu vreau :ok:

PS:Aflu eu ce inseamna propozitia in germana.Am acasa 2 insi care vorbesc limba asta+unu' pe la bucuresti

 

Nu prea itzi place ce e pe sub hainele baietzilor, dar vad k te cam dai in vant dupa fete :peace: . Itzi cam plac fetele de la sectiunea motocicliste, nu :wave: ??? Arata asa bine :D !!! Mai ai putin si sari pe ele .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea itzi place ce e pe sub hainele baietzilor, dar vad k te cam dai in vant dupa fete :peace: . Itzi cam plac fetele de la sectiunea motocicliste, nu :wave: ??? Arata asa bine :ok: !!! Mai ai putin si sari pe ele .

Cunosc fete si mai dragute. :D Si cele de pe forum is cam mari

Imi plac si baietii,dar aia draguti din timpurile noastre,nu brutele ca tine sosite din preistorie

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc fete si mai dragute. :ok: Si cele de pe forum is cam mari

 

Lasa k ajungi si tu mare (si cu FOARTE mult noroc draguta :peace: ). Si poate ne spui atunci ce numar ai la sutien. Pana atunci, sa stii k ne plictisesti (dar ne si amuzi, cu inteligenta ta care probabil ti se trage din mosi-stramosi :wave: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa k ajungi si tu mare (si cu FOARTE mult noroc draguta :peace: ). Si poate ne spui atunci ce numar ai la sutien. Pana atunci, sa stii k ne plictisesti (dar ne si amuzi, cu inteligenta ta care probabil ti se trage din mosi-stramosi :wave: ).

Fiind urata nu se dau toti pedofilii la mine,deci pot umbla si prin locurile mai pustii,spre deosebire de fetele dragute si cu putina forta fizica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind urata nu se dau toti pedofilii la mine,deci pot umbla si prin locurile mai pustii,spre deosebire de fetele dragute si cu putina forta fizica

 

Adik tu esti urata si cu multa forta fizica. Ne fac placere asemenea impresii din partea ta, barem nu mai trebuie sa ne dam noi cu presupusul. Ne pare rau dak s-a dat vreun pedofil la tine, cu sigurantza a fugit urland. Cam asa facem si noi cand te vedem. Asteptam sa te vedem la concursuri de haltere, culturism si alte de astea, sa-ti pui in valoare fizicul tau de invidiat de bufnitza cracanata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...