Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am si eu o intrebare... cum deja stiti vreau sa schimb tiganca( cu parere de rau :bounce: ) si vreau sa fac un credit la banca pentru vre-o 3000 de coco. eu am salar minim pe economie in cartea de munca dar cum pozitia care o am in firma imi permite sa operez la ITm cand vreau eu .... si acuma intrebarea .... cam ce salar mi-ar trebui sa am in cartea de munca ca sa pot lua un credit de 3000 de euro ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi ne gandeam asa: plecare vineri dimineteaza, sosire duminica seara si nu doar pana la Brasov ci pana la Cluj, si asta exact pe data de - 25-27 mai 2007

 

* Eveniment: Intrunire moto

* Locatie: Cluj

* Organizator: Transilvania Bikers

:finger: :hug: :drink: :wink: :ok: :bounce: :kick: :finger: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intalnirea de la Cluj a fost bine reprezentat Neamtul anul trecut, lucru care se va intampla si anul asta, desi ultima parte din drum e groaznica pt speeduri, daca se tine in acelasi loc. In schimb, daca preferati sa veniti prin Lacul Rosu, de la Gheorgheni si pana la 30 de km de locul intalnirii e asfalt ca in palma, cu viraje unul dupa altul, dar si zone drepte de dat blana maxima. Plus ca ne adunam grup mai mare in felul asta. Dar mai e timp de stabilit o groaza pana atunci, vremea sa ne ajute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intalnirea de la Cluj a fost bine reprezentat Neamtul anul trecut, lucru care se va intampla si anul asta, desi ultima parte din drum e groaznica pt speeduri, daca se tine in acelasi loc. In schimb, daca preferati sa veniti prin Lacul Rosu, de la Gheorgheni si pana la 30 de km de locul intalnirii e asfalt ca in palma, cu viraje unul dupa altul, dar si zone drepte de dat blana maxima. Plus ca ne adunam grup mai mare in felul asta. Dar mai e timp de stabilit o groaza pana atunci, vremea sa ne ajute

 

adica 20-30 de motoare la un drum asa lung, hmmm... :) ...filme neica !!! :bounce:

Teoretic se poate (si da si foarte bine... la poza :drink: ), practic insa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost un accident azi in Bc ... mi-au spus niste idioti ca erau pe trecerea de pietoni si un motociclist ("mosneag " dupa spusele lor ) era sa intre in ei , a pierdut controlul si a cazut . :wave: Avea cam 30-40 km /h . Mai si radeau ca prostii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol piticule...am auzit de patania ta......am auzit ca si ceva nana :crack:

 

sa vad ce ma fac eu......ca sunt incepator tre sa merg doar noaptea :wave:

sa ma feresc de vaci nebune sau boi nebuni

piticule si esti intreg...tu.....si motoru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sub casca exista ceva dubii, zici ca-i kamikaze uneori, dar daca nu ar fi asa nu ar mai fi el! :wave:

 

pt andrei: fazer-ul care a trecut cand eram la pod la margineni (tot argintiu si tot '98-'99, e din bacau, stii ceva?)

e tot din Bacau si fazer-ul ala, eu stiu doar ca e un prieten bun de-al lui Ion Creanga(al nostru) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LORD"-ule..esti un baiat de nota zece,iti multumesc personal pt intentiile bune si dupa cum vezi mai sus chiar incerc sa-ti urmez sfatul,daca nu se poate...stii vorba ceea:"De unde nu este,nici Dumnezeu nu cere!"...si vorba ceea(lalta,a noastra):"Daca Dumnezeu nu cere de unde nu este,...dam noi!"

Sper sa nu fie cazul,sa auzim numai de bine...Pa si iar pa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LORD"-ule..esti un baiat de nota zece,iti multumesc personal pt intentiile bune si dupa cum vezi mai sus chiar incerc sa-ti urmez sfatul,daca nu se poate...stii vorba ceea:"De unde nu este,nici Dumnezeu nu cere!"...si vorba ceea(lalta,a noastra):"Daca Dumnezeu nu cere de unde nu este,...dam noi!"

Sper sa nu fie cazul,sa auzim numai de bine...Pa si iar pa.

nu cred ca sunt singurul din Bacau care crede ca ar fi bine ca acest scandal sa ia sfarsit, si nici nu cred ca trebuie deschis un topic special pt a mi se aduce multumiri mie(drept urmare se muta acest topic la alte discutii).

Numai bine tututor si sa incercam sa ne vedem cat mai mult pe 2 roti, ca asa ne sta cel mai bine zic eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...